Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 08, 2024, 12:46:24 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Koło Naukowe Anglistów  |  V Warsztaty tłumaczeniowe  |  Wątek: Dyskusja panelowa - teorie tłumaczenia - dr Andrzej Pawelec 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Dyskusja panelowa - teorie tłumaczenia - dr Andrzej Pawelec  (Przeczytany 4034 razy)
Paulina Ohar
« Odpowiedz #2 : Maj 20, 2010, 04:20:15 pm »

Ponieważ dostaję sygnały, że nie wyraziłam się jasno przy opisie tego panelu, śpieszę rozwiać ewentualne wątpliwości.

Dyskusja ta jest wydarzeniem otwartym dla widowni, natomiast o zgłoszenia prosimy studentów, którzy chcieliby wraz z Prowadzącym i zaproszonymi Gośćmi siiedzieć przy panelowym stole i tam zadawać pytania czy wymieniać uwagi (zgłoszenia były nam potrzebne z powodów bardzo prozaicznych, m.in. po to, żeby ustawić odpowiednią ilość krzeseł za stołem:)). Mam nadzieję, że już wszystko jest jasne. Przepraszam za zamieszanie!
Zapisane
Paulina Ohar
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 27, 2010, 08:50:55 pm »

Zapraszamy do uczestnictwa w dyskusji panelowej dotyczącej tekstów znajdujących się w Antologii "Współczesne teorie przekładu". W dyskusji wezmą udział Redaktorzy Antologii: dr Magda Heydel i dr hab. Piotr Bukowski, a poprowadzi ją dr Andrzej Pawelec.

Zachęcamy studentów do wzięcia czynnego udziału w dyskusji! Mimo iż tym razem nie załączamy żadnego tekstu do tłumaczenia, prosimy o zgłoszenia chęci udziału w dyskusji do 20.05. Na zgłoszenia czekamy pod adresem swt5ifa@gmail.com.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 06:47:20 pm wysłanych przez Paulina Ohar » Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Koło Naukowe Anglistów  |  V Warsztaty tłumaczeniowe  |  Wątek: Dyskusja panelowa - teorie tłumaczenia - dr Andrzej Pawelec « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!