Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 05:51:14 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Zakwaterowanie (Akademiki, Mieszkania, etc. ;) 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zakwaterowanie (Akademiki, Mieszkania, etc. ;)  (Przeczytany 14876 razy)
Bartosz Niestrój
« Odpowiedz #50 : Wrzesień 14, 2006, 08:23:21 am »

A woźny z Pavianum razem z żoną mają stragan z warzywami między blokami Komandosów 4 i 6.
Zapisane
kuba cholewka
« Odpowiedz #49 : Wrzesień 13, 2006, 10:37:42 pm »

To ten sam pan, ma po prostu dwa ogłoszenia.
Zapisane
Marek Ciepłowski
« Odpowiedz #48 : Wrzesień 13, 2006, 09:57:18 pm »

krolika to nie widzialem:( musze sie porozglądać! czy z krolika da sie zrobic pasztet czy pasztet moze byc tylko zajęczy?

Zapisane
Bartosz Niestrój
« Odpowiedz #47 : Wrzesień 13, 2006, 09:42:36 pm »

Jest też pan ze śliwkami i ogłoszeniem "Królik na zamówienie".
Zapisane
Michał Choiński
« Odpowiedz #46 : Wrzesień 13, 2006, 05:06:55 pm »

aha,i żeby nie było wtopy z offtopikiem: mieszkania w Krakowie to kurde drogie są :wink:
Spróbuj w Warszawie, tam to dopiero są drogie... :twisted:
Zapisane
Barbara Bogunia
« Odpowiedz #45 : Wrzesień 13, 2006, 04:57:50 pm »

to chyba tak w ramach zasady: nie ważne co, byleby zmasakrowało :lol:
równie dobrze możnaby sie wytarzać w jakimś miejskim rowie albo nadwiślańskich krzokach, chociaż tam można się ponoć nadziać na recydywę w postaci WLQa, który już dawno najlepsze miejscówy wywąchał
alternatywnie w tym guście można iść po prostu w piątek do syfianek na pełną zbiorową inhalację-też działa

kurcze,jak to po sesji człowiekowi różne pomysły do głowy przychodzą :shock:

aha,i żeby nie było wtopy z offtopikiem: mieszkania w Krakowie to kurde drogie są :wink:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2006, 05:00:03 pm wysłanych przez Barbara Bogunia » Zapisane
kuba cholewka
« Odpowiedz #44 : Wrzesień 13, 2006, 04:52:07 pm »

Tylko suchy chleb przynieście, bo tam siedzi pan z ogłoszeniem "Suchy chleb przyjmę".
Zapisane
Marek Ciepłowski
« Odpowiedz #43 : Wrzesień 13, 2006, 04:14:56 pm »

na ławce pod ex abc razem z panami stałymi bywalcami. tez jest fajnie 8)
Zapisane
Bartosz Niestrój
« Odpowiedz #42 : Wrzesień 13, 2006, 02:28:44 pm »

Hotel Forum jest przereklamowany.
Lepiej się spotkać przy tym opuszczonym urzędzie ceł na Dworskiej.
Zapisane
Barbara Bogunia
« Odpowiedz #41 : Wrzesień 13, 2006, 02:21:13 pm »

to skoro wszyscy na podwawelskim są to może jakieś spotkanko w okolicach hotelu FORUM?
Zapisane
Marek Ciepłowski
« Odpowiedz #40 : Wrzesień 12, 2006, 09:07:06 pm »

a ja jeszcze raz szczerze polece to mieszkanie;) do IFA 15 minut pieszo, na kazimierz 10, cud miód orzeszki

jejku to ktoredy wy chodzicie z podwawelskiego na nogach do Padzia ? bo chyba nie alejami ;/ ja mieszkam sobie na słomianej i przez mysl mi nie przeszło żeby na zajęcia chodzić na nogach .. no coz wygodna jestem... ale z czystej ciekawosci pytam jaka obieracie trasę, by dostać się do IFA?

Oooo sąsiadka!:) Hehe no a z komandosow do pade nie mam pojecia ile sie idzie, tak na oko wydawalo mi sie ze z 15 minut. nie spodziewalem sie takiego odzewu. Siła reklamy hehe 8)

a tak poza tym to ja potrafie bardzo szybko chodzic :lol:
Zapisane
kuba cholewka
« Odpowiedz #39 : Wrzesień 12, 2006, 07:54:19 pm »

Ok, kto NIE mieszka na podwawelskim?
Zapisane
Katarzyna Gościej
« Odpowiedz #38 : Wrzesień 12, 2006, 06:41:16 pm »

a ja jeszcze raz szczerze polece to mieszkanie;) do IFA 15 minut pieszo, na kazimierz 10, cud miód orzeszki

jejku to ktoredy wy chodzicie z podwawelskiego na nogach do Padzia ? bo chyba nie alejami ;/ ja mieszkam sobie na słomianej i przez mysl mi nie przeszło żeby na zajęcia chodzić na nogach .. no coz wygodna jestem... ale z czystej ciekawosci pytam jaka obieracie trasę, by dostać się do IFA?
Zapisane
Michał Choiński
« Odpowiedz #37 : Wrzesień 12, 2006, 04:59:57 pm »

z tego mieszkania? mnie zajmowalo ok. 25'  :wink:
a ile Ci teraz od Ciebie zajmuje droga do Pawianum?  8) :mrgreen:
Zapisane
Marek Juszczęć
« Odpowiedz #36 : Wrzesień 12, 2006, 03:24:32 pm »

z tego mieszkania? mnie zajmowalo ok. 25'  :wink: ale wracajac do tematu...  8)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Zakwaterowanie (Akademiki, Mieszkania, etc. ;) « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!