Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 08:25:23 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Zakwaterowanie (Akademiki, Mieszkania, etc. ;) 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zakwaterowanie (Akademiki, Mieszkania, etc. ;)  (Przeczytany 14879 razy)
Marek Ciepłowski
« Odpowiedz #35 : Wrzesień 04, 2006, 04:27:22 pm »

kilka bloków robi różnicę 8)

nogi długie mam ale nie mierzylem

ok, pojde na kompromis. 17 minut. a tobie ile zajmuje?
Zapisane
kuba cholewka
« Odpowiedz #34 : Wrzesień 04, 2006, 03:18:37 pm »

Marku, musisz mieć długie nogi. Mieszkam kilka bloków dalej i jeszcze mi się nie udało dojść do Pawianum w 15 minut.
Zapisane
Marek Ciepłowski
« Odpowiedz #33 : Wrzesień 04, 2006, 02:32:41 pm »

a ja jeszcze raz szczerze polece to mieszkanie;) do IFA 15 minut pieszo, na kazimierz 10, cud miód orzeszki
Zapisane
Kasia Antoniak
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 04, 2006, 01:16:04 pm »

Znowu powraca motyw mieszkania na Podwawelskim. Lucky you. Pisze tu bo częsc z was nie widzi reszty forum;P

od 25 września będzie wolne 1 miesjce w 2osobowym pokoju, spokojne egzysotwanie z miłym i bezproblemowym (i często nieobcnym:>) studentem anglistyki Bartkiem.

Technikalia:

240zł plus rachunki około 60zł
woda w czynszu, net, inne wygody
ul. Komandosów blisko miasta a nie gdzieś tam w ogródkach działkowych
i w ogóle super fajnie!!!!! :D


P.S. szybko szybko, bo chętnych nie brakuje;D

P.P.S. 2 l8 :P miejsce wziete :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2006, 08:22:01 pm wysłanych przez Kasia Antoniak » Zapisane
kuba cholewka
« Odpowiedz #31 : Sierpień 21, 2006, 06:27:51 pm »

A doplacaja cos za to?

Poza miejscówką w Syfiankach obok Welleka chyba nie ma wiekszych atrakcji.
Zapisane
Łukasz Moskała
« Odpowiedz #30 : Sierpień 21, 2006, 06:15:23 pm »

Zawsze można też zamieszkać w Pawianum :D
A doplacaja cos za to?
Zapisane
Michał Choiński
« Odpowiedz #29 : Sierpień 21, 2006, 12:16:55 pm »

Zawsze można też zamieszkać w Pawianum :D
Zapisane
olxie
« Odpowiedz #28 : Sierpień 11, 2006, 01:57:59 pm »

to ja jeszcze nieśmiało napiszę: jeśli jakaś świeżo upieczona studentka anglistyki chciałaby wynajmować razem mieszkanie, to niech się odezwie  :wink: . jak się zdążyłam zorientować można znaleźć coś w centrum, a cena jest przy 2 osobach jest podobna do akademików (warunki zbliżone albo lepsze i do tego to zawsze własny kąt :P). ponieważ właśnie wyjeżdżam w tej sprawie, proszę o kontakt tel (może być sms-owy  :)):
509-189-313.
oczywiście im wcześniej tym lepiej, bo oferty w biurach już się kurczą  :shock:.
Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #27 : Sierpień 07, 2006, 06:43:34 pm »

Jeszcze taka generalna uwaga: czytajta i spisujta umowy najmu! To nic, że pan czy pani właściciel taka miła i fajna, papier musi być. Może to banał, ale przypominam.
Zapisane
Ania Tutak
« Odpowiedz #26 : Sierpień 07, 2006, 06:23:58 pm »


A ogrzewania elektrycznego unikaj jak ognia, potwierdzam :P

Oj  tak, oferta 400 zl + oplaty za prad brzmi kuszaco, ale to porzerabialam i nie polecam. O zgrozo w zimie placilam ok 600 a ze w Polsce zima dluga i sroga, to sporo naklelam pod nosem na ogrzewanie elektryczne. AAaa, dodam jeszcze, ze wcale sie nie przegrzalam  8)

Co do ofert, jest cos takiego jak Stuba Sw. Jana, obok Kolegiaty Sw. Anny, przy ul. Sw Anny - i mozesz tam do woli przegladac oferty, a zostawiasz tylko symoboliczna oplate. co mnie sie podobalo, to to, ze wszystkie oferty sa posortowane, update-owane no i w wiekszosci podana jest informacja o piecykach, pralkach i takich tam ;) Ja znalazlam tam moje gniazdko i zostaje tam na kolejny rok. Powodzenia!! Ahh i nie pakujcie sie w mieszkanie ze starszymi paniami, nawet jesli twierdza, ze one sa w domu tylko na weekend czy cos. starsze panie sa przebiegle :P
Zapisane
olxie
« Odpowiedz #25 : Sierpień 05, 2006, 03:31:02 pm »

dzięki za informacje, opinie i linki :D. niedługo pojadę osobiście się rozejrzeć, a w międzyczasie poszperam w necie  :wink: .
Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #24 : Sierpień 05, 2006, 01:17:12 pm »

Przecież nie będziesz jechał autobusem pod Energy albo Kameleona, nie? :lol:
Zapisane
Marek Ciepłowski
« Odpowiedz #23 : Sierpień 05, 2006, 10:37:32 am »

no tak, prawda. cnoty takie jak oszczednosc i umiarkowanie stają sie niemodne 8)
Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #22 : Sierpień 05, 2006, 10:31:37 am »

500 miesiecznie? co za rozrzutność! to juz chyba za apartamencik 8)
(...)
co do ekspertyz: unikaj ogrzewania elektrycznego bo niezle ciągnie :lol:
Taki rzuciłem przedział bo się różni studenci teraz trafiają...Coraz więcej przychodzi na studia z autem w standardzie, na ten przykład 8)

A ogrzewania elektrycznego unikaj jak ognia, potwierdzam :P
Zapisane
Kasia Antoniak
« Odpowiedz #21 : Sierpień 05, 2006, 12:33:38 am »

jeśli ktoś szuka mieszkania polecam www.stancja.pl , placi sie tam tylko za 3dniowy dostęp do danych w ogłoszeniach
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Zakwaterowanie (Akademiki, Mieszkania, etc. ;) « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!