Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 06:39:35 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Przeniesienie na UJ 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Przeniesienie na UJ  (Przeczytany 23481 razy)
Justyna Aptowicz
« Odpowiedz #20 : Sierpień 22, 2006, 03:27:55 pm »

w pazdzierniku pare osob z twojego roku chcialo uczeszczac na emisje glosu i pani im grzecznie odmowila
Zapisane
Michał Choiński
« Odpowiedz #19 : Sierpień 21, 2006, 09:01:42 pm »

ostatnio jakos odmowili - spytaj swojego kolonialnego goscia ;)
Nie rozumiem.... :roll:
Zapisane
Justyna Aptowicz
« Odpowiedz #18 : Sierpień 21, 2006, 08:14:58 pm »

ostatnio jakos odmowili - spytaj swojego kolonialnego goscia ;)
Zapisane
Michał Choiński
« Odpowiedz #17 : Sierpień 21, 2006, 06:39:49 pm »

i chyba emisja nie jest opcją?
Who cares?
Przecież wykładowcy Ci nie odmówią jeśli grzeczenie poprosisz...
Zapisane
Marek Ciepłowski
« Odpowiedz #16 : Sierpień 21, 2006, 05:52:59 pm »

zreszta i tak mi juz to nie grozi nawet jakbym bardzo chcial:)
Ja mam ostatnią szanse  8) Może powinienem zakosztować - za rok, Marku, mógłbym Ci opisać jak było na podforum dla absolwentów  :D :D :D

jeszcze formalnie nie mam tam wstepu a ty formalnie dopiero za rok wiec ta wymiana doswiadczen moze troche potrwac hihi 8) i chyba emisja nie jest opcją?
Zapisane
Michał Choiński
« Odpowiedz #15 : Sierpień 21, 2006, 12:12:21 pm »

zreszta i tak mi juz to nie grozi nawet jakbym bardzo chcial:)
Ja mam ostatnią szanse  8) Może powinienem zakosztować - za rok, Marku, mógłbym Ci opisać jak było na podforum dla absolwentów  :D :D :D
Zapisane
Marek Ciepłowski
« Odpowiedz #14 : Sierpień 18, 2006, 10:51:28 am »

jakbym mogl to na emisje glosu bym sie ze 2 razy zapisal. teraz by mi sie mocno przydala:) takie zastepstow hallsów

Taaaak. Marku, don't. po prostu don't.  :roll:

hehe, az tak słabo? zreszta i tak mi juz to nie grozi nawet jakbym bardzo chcial:)
Zapisane
Ania Tutak
« Odpowiedz #13 : Sierpień 18, 2006, 12:45:22 am »

jakbym mogl to na emisje glosu bym sie ze 2 razy zapisal. teraz by mi sie mocno przydala:) takie zastepstow hallsów

Taaaak. Marku, don't. po prostu don't.  :roll:
Zapisane
Paulina Fielek
« Odpowiedz #12 : Sierpień 17, 2006, 01:55:10 pm »

Aha - w ramach PNJA na 2 roku doszedł jeszcze jeden przedmiot - Introduction to Translation  8) Jakby ktoś chciał wiedzieć.
Zapisane
Marek Ciepłowski
« Odpowiedz #11 : Sierpień 16, 2006, 11:19:11 pm »

jakbym mogl to na emisje glosu bym sie ze 2 razy zapisal. teraz by mi sie mocno przydala:) takie zastepstow hallsów
Zapisane
Paulina Fielek
« Odpowiedz #10 : Sierpień 16, 2006, 10:57:39 pm »

Jestem świeższa i potwierdzam że 2 rok oferuje te właśnie CHYBA potrzebne i pożyteczne przedmioty 8)
Zapisane
Darek Hanusiak
« Odpowiedz #9 : Sierpień 16, 2006, 08:59:25 pm »

No było było XXX life, ale nie obligatoryjnie na 1. roku :)

Emisja chyba na 2 roku doszła, FMU też, ale to niech ktoś świeższy potwierdzi ;)
Zapisane
Marek Ciepłowski
« Odpowiedz #8 : Sierpień 16, 2006, 07:08:40 pm »

...
-> British Cultural Studies: u nas czegoś takiego chyba w ogóle nie było :D (nie licząc opcji)

pozwole sobie przypomniec te obowiazkowe jednak opcje z kultury "British Life" albo "American Life":)

a chyba sie troche pozmienialo, jakas emisja glosu, wiecej pnja, cos w tym stylu ale ja nie wiem:)
Zapisane
Darek Hanusiak
« Odpowiedz #7 : Sierpień 16, 2006, 05:31:31 pm »

...
No to tak:

-> PNJA: brakuje tu czegoś takiego jak literary comprehension, i właśnie to może okazać się głównym problemem.
-> English Lit & History : na oko to samo, liczy się jeszcze liczba godzin
-> British Cultural Studies: u nas czegoś takiego chyba w ogóle nie było :D (nie licząc opcji)
-> Intro 2 Linguistics - było
-> Descriptive grammar of English - phonetics & phonology (T) - tego szczerze mówiąc nie rozumiem - to DG czy fonetyka/fonologia? U nas było i to i to, a odnośnie Descriptiva były jeszcze ćwiczenia - zakładam że practical grammar z PNJA to plus minus ekwiwalent tych zajęć
-> lektorat, łacina - były. Nie było żadnej informatyki (no bo na czym :wink: )

Ale:

1. Moj pierwszy rok to był sezon 02/03, więc coś mogło się do tej pory (raczej nieznacznie, jesli w ogóle) zmienić
2. Trudno orzec o szansach, na moje oko powinny być, ale ja nie jestem kompetentny
3. Mówi się, że UJ *jest* lepszą uczelnią niż UMK, ale czy warto się przenosić to też ciężko wyrokować - przyadałaby się opinia kogoś, kto przeniósł się do naszego IFA z innej uczelni
4. Czasowo myslę, że ok - te sprawy i tak z tego co wiem załatwia się we wrześniu

Pozostaje przejechać te 3/4 Polski i zasięgnąć już oficjalnego info w instytucie
Zapisane
Marek Ciepłowski
« Odpowiedz #6 : Sierpień 06, 2006, 10:55:44 am »

no moze byc problem z tym wf-em..
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Przeniesienie na UJ « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!