Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 06:03:20 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Gdzie na studia ?? 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Gdzie na studia ??  (Przeczytany 4593 razy)
Kasia Antoniak
« Odpowiedz #12 : Listopad 15, 2006, 11:33:16 pm »

wszystkim dziękuję za wypowiedź.

licealistko1989 , bardzo Cie proszę po raz drugi, a nawet trzeci, bo i Krzysiek dorzucił swoje 3 grosze, zajrzyj do tematu Studia w IFA, tam jest 15 stron tyrady na temat jak to unas wygląda.

wszystkim dziękuję za uwagę. temat zamykam.

P.S. licealistko1989, wybrać to możesz ewentualnie kierunek studiÓW. witamy na forum dla filologii  :twisted:
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2006, 11:36:08 pm wysłanych przez Kasia Antoniak » Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #11 : Listopad 15, 2006, 11:24:20 pm »

Raz na wozie, raz pod wozem :P Ale żeby młodszej Koleżanki nie deprymować zbytnio, to ja tyle powiem (napiszę): preferencje odnośnie wyboru studiów zmienią Ci się jeszcze przynajmniej kilka razy, ale gdzie byś się nie chciała dostać to znajomość języków się przyda. Proponuję więc ustawić priorytety w kierunku języków i matematyki (królowej nauk, blah blah)...A i gramatykę języka polskiego nie zawadzi lyznąć :wink:
Zapisane
Aleksandra Żyła
« Odpowiedz #10 : Listopad 15, 2006, 10:38:11 pm »

Krzysztof!! ubiegłeś mnie teraz Ty !! :D

licealistko1989
szkoda, że Twój wychowawca nie kładzie dużego nacisku na co innego... zamiast na wybór studii
jeżeli z angielskim idzie Ci lepiej niż z polskim, to wszystkie drzwi przed Tobą otworem :D

baaaad, baaad me... :D
Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #9 : Listopad 15, 2006, 10:34:35 pm »

Pragniesz opinii na temat studii w IFA? No kurcze poczytaj sobie troszkę tutaj: http://www.filg.uj.edu.pl/ifa/smf/index.php?topic=911.0
Zapisane
licealistka1989
« Odpowiedz #8 : Listopad 15, 2006, 10:09:21 pm »

hmmm .. tak mam troche jeszcze czasu,ale chyba lepiej zacząć wcześniej myśleć  :twisted:  8)
własciwie to duży nacisk na wybór studii kładzie mój wychowawca i dlatego już troche się rozglądam ;P ;P    no ale moze ktoś sie wypowie czy cięzko jest na tym kierunku itp....  ;P;P;P :P :x
Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #7 : Listopad 13, 2006, 10:59:20 pm »

Eheheh...też się chciałem popastwić troszkę, ale mnie uprzedziłyście :P

No ale troszkę poważniej: first things first, licealistko1989. Małymi kroczkami.
Zapisane
Karolina Dąbrowska
« Odpowiedz #6 : Listopad 13, 2006, 10:40:59 pm »

chyba masz jeszcze troche czasu na wybór kierunku studii.......

O tym samym pomyślałam  :lol: szkoda, że to nie forum polonistyki   :twisted:
Zapisane
Justyna Aptowicz
« Odpowiedz #5 : Listopad 13, 2006, 09:08:36 pm »

moze jakies nie-filologiczne  :twisted:
Zapisane
Aleksandra Żyła
« Odpowiedz #4 : Listopad 13, 2006, 09:04:41 pm »

chyba masz jeszcze troche czasu na wybór kierunku studii.......
Zapisane
Karolina Dąbrowska
« Odpowiedz #3 : Listopad 13, 2006, 07:49:08 pm »

Kogo nie zapytasz, każdy pewnie odpowie inaczej  :) Myślę, że wiekszości atrakcji zwiazanych z IFA trzeba doświadczyć samemu  :twisted: i wtedy można mieć jakieś zdanie  :lol: najlepiej przepatrzeć forum co by nic nikogo pozniej nie zaskoczyło  8)
Zapisane
Kasia Antoniak
« Odpowiedz #2 : Listopad 13, 2006, 07:41:33 pm »

proponuję poczytać temat "Studia w IFA". całe piętnaście stron na temat jak to tu jest.
Zapisane
licealistka1989
« Odpowiedz #1 : Listopad 13, 2006, 04:57:34 pm »

jestem jeszcze w liceuem ... ;) i tak juz się zastanawiam pomału nad wyborem kierunku studii.... no wiecie kiedyś trzeba zacząć myśleć  ;) :) :?  CZY WARTO BY SIĘ WYBRAĆ NA UJ I NA TEN KIERUNEK ?? STUDENCI POWIEDZCIE MI JAK TO TAM JEST ... ;)  Z GÓRY DZIĘKI ... POZRDOWIONKA ;* ;* ;*
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Gdzie na studia ?? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!