Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 07:52:30 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Progi 2006 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Progi 2006  (Przeczytany 6121 razy)
Sabina Szablowska
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 24, 2007, 10:13:24 am »

oj, byloby pieknie gdyby sie tak wyjezdzalo, ale niestety nie. Do Anglii mozesz pojechac ewentualnie na stypendium (na 4 lub 5 roku), ale do Anglii i tak jest niewiele miejsc.
Zapisane
anonimka
« Odpowiedz #19 : Kwiecień 24, 2007, 09:58:48 am »

ja może tak troche nie na temat pisze ale prosze powiedzcie czy to prawda, ze na trzecim roku filolofii angielskiej wyjezdza sie na rok do Anglii?tak słyszałam ale nie wiem czy tak rzeczywiscie jest, bardzo was prosze o odpowiedz. Napiszcie co wiecie na ten temat, prosze :)
Zapisane
menick
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 17, 2007, 09:14:25 pm »

Widze, ze jestes na bierzaco ze wszystkimi informacjami:0 nie ma to jak solidność:):):) wielkie thx :D
Zapisane
Kasia Szeremeta
« Odpowiedz #17 : Kwiecień 17, 2007, 08:57:24 pm »

Nie, maksymalna liczba punktow przy nowej maturze to 150 pkt. 1%=1 pkt tylko w przypadku angielskiego, w przypadku przedmiotu humanistycznego 1%= 0,5 pkt. Oczywiscie jesli nic sie nie zmienilo od zeszlego roku:)
Zapisane
menick
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 17, 2007, 08:40:18 pm »

Dzieki Kasiu:) a wiesz moze czy ten przelicznik to normalnie 1%=1 pkt? w sumie do zdobycie dla nowej matry 200? Dobrze to czaje;p ??
Zapisane
Kasia Szeremeta
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 17, 2007, 08:30:19 pm »

Podana liczba punktow dotyczy nowej matury, staro maturzysci pisali egzamin wstepny, dla ktorego maksymalna liczba punktow do zdobycia bylo 100:)
Zapisane
menick
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 17, 2007, 08:27:27 pm »

Siema:)
Ja mam pytanie, ale prosilbym o bardziej konkretna odpowiedz. Na dole strony napisane jest ze prawdopodobnie granica dolna dostania sie na IFA wynosila 136 czy 134 - ale to sa punkty z testu, obowiazkowego dla starej matury czy to dotyczy nowej matury? I jak oni licza tam punkty? 1%=1 pkt ? Pozdrawiam
Zapisane
moho
« Odpowiedz #13 : Marzec 03, 2007, 10:25:23 am »

ok, czyli wystarczy złozyć dokumenty i cierpliwie czekać.
Dzieki za odpowiedzi!
Zapisane
Kasia Szeremeta
« Odpowiedz #12 : Marzec 02, 2007, 08:09:25 pm »

Jesli jestes zaraz "pod kreska" to nie potrzebujesz pisac zadnego odwolania, lista sie po prostu przesywa automatycznie w miare jak ososby z wyzszymi wynikami nie dokonuja wpisow. Zreszta w tym roku odwolanie mozna bylo pisac tylko w przypadku, gdy byly jakies bledy w rekrutacji np. zle Ci policzyli punkty.
Zapisane
moho
« Odpowiedz #11 : Marzec 02, 2007, 07:58:57 pm »

Rejestracja jest elektroniczna.O tym czy jesteś przyjęta dowiadujesz się pod koniec lipca, wpisy natomiast z listy przyjętych chyba 1 tydz.września, z listy rezerwowej-2 tydz. września.Przynajmniej tak było w roku ubiegłym. Z tego co pamiętam to gdy ja się wpisywałam na listę we wrześniu to było conajmniej kilka osób (babcia, mama) , które miały upoważnienia od notariusza i to one dopełniły wszelkich formalności, które nie są zbyt skomplikowane :P
mhm, ok to rozumiem. Więc ewentualne odwołania do dziekana czy kogo tam (zakładając, że jest się zaraz "pod kreską" i ma się jakieś szanse) to dopiero we wrześniu, czy jeszcze w lipcu zaraz po ogłoszeniu wyników?
Zapisane
Marcelina Trybuła
« Odpowiedz #10 : Marzec 01, 2007, 09:20:53 pm »

Rejestracja jest elektroniczna.O tym czy jesteś przyjęta dowiadujesz się pod koniec lipca, wpisy natomiast z listy przyjętych chyba 1 tydz.września, z listy rezerwowej-2 tydz. września.Przynajmniej tak było w roku ubiegłym. Z tego co pamiętam to gdy ja się wpisywałam na listę we wrześniu to było conajmniej kilka osób (babcia, mama) , które miały upoważnienia od notariusza i to one dopełniły wszelkich formalności, które nie są zbyt skomplikowane :P
Zapisane
moho
« Odpowiedz #9 : Marzec 01, 2007, 06:10:51 pm »

a jak wygląda ten przelicznik, bo nigdzie nie mogę się doszukać... ? i Czy wiecie może, czy wynik z ustnej matury jest brany pod uwagę (w kryteriach rekrutacje się nie doszukałam nic o ustnej) ?

O jeszcze jedno chciałabym zapytać, ale to może nieco od tematu odbiegać. Jak wygląda ta cała procedura przy składaniu papierów? Bo ja zamierzam zaraz po maturze za granice wyjechać i musiałabym rodzinie zlecić żeby się zajęła tymi sprawami i w związku z tym musze wiedzieć, na co ich przygotować i czy w ogóle im to zostawiać...
Więc może od początku. Orientujecie się może, czy istnieje możliwość żeby ktoś składał papiery w imieniu kandydata (jest potrzebne jakieś upoważnienie czy cos?) ? Dalej, zakładając, że znajdę się na liście rezerwowych, co się wtedy dzieje? Ile trzeba czekać na informacje czy się dostało czy nie? Jeżeli nie to chyba się można jeszcze jakoś odwoływać (przynajmniej słyszałam, że na innych uczelniach jest taka możliwość), ale to w formie podania, prośby? I chyba w takim wypadku jakieś info  otrzymuje się dopiero we wrześniu jak lista przyjętych się ostatecznie wyklaruje, mam racje?

Tyle na razie, ale zapewne pojawią się jakieś dalsze wątpliwości.
Za wszelkie info z góry bardzo dziękuje i w zniecierpliwieniu czekam na odzew.

Zapisane
nefretete
« Odpowiedz #8 : Grudzień 24, 2006, 10:24:56 pm »

Moja koleżanka miała w sumie 134 pkt i we wrześniu jeszcze proponowano jej miejsce na fil ang UJ
Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #7 : Grudzień 10, 2006, 08:22:09 pm »

http://www.filg.uj.edu.pl/ifa/smf/index.php?topic=911.0
Zapisane
Marcin
« Odpowiedz #6 : Grudzień 10, 2006, 05:52:36 pm »

Jak oceniacie studiowanie anglistyki na UJ? Bardzo duzo pracy czy w racjonalnych granicach, dzieki czemu nie znika zainteresowanie jezykiem?
Zapisane
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Progi 2006 « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!