Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 10:36:12 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: co zdawać na maturze 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: co zdawać na maturze  (Przeczytany 5006 razy)
Kaya
« Odpowiedz #8 : Marzec 25, 2007, 10:36:46 pm »

No tak.. Ale ja zdaje polski na podstawowym >.>
Eeh-_-
Zapisane
moho
« Odpowiedz #7 : Marzec 20, 2007, 11:47:25 pm »

pozwolę sobie zabrać głos, bo jestem w takiej samej sytuacji, też zdaje historie sztuki. Wydaje mi sie, że to co jest napisane przy opisie rekrutacji oznacza, że biorą jeden przedmiot z tych proponowanych humanistycznych. Czyli nawet gdybyś zdawała historie to nie policzą Ci angielski+polski+historia tylko angielski+polski albo angielski+historia. Przynajmniej mnie sie tak wydaje... ba nawet nie pomyślałam, ze mogłoby być inaczej...
A jeżeli nie ma wymienionej HS to na pewno jej nie biorą pod uwagę, bez względu na to czy to hum. przedmiot czy nie.
Zapisane
Kaya
« Odpowiedz #6 : Marzec 16, 2007, 02:11:11 pm »

Tam jest napisane tylko rozszerzony polski i ew historia.. No bo hist sztuki to też historia i też humanistyczny przedmiot to chciałam sie dowiedzieć tylko czy też sie liczy...
Zapisane
Paulina Stańczyk
« Odpowiedz #5 : Marzec 15, 2007, 11:28:59 pm »

Kaya spojrz wyzej :) Krzysiek podal link i tam jestem pewna jest lista przedmiotow branych pod uwage przy rekrutacji.
Zapisane
Kaya
« Odpowiedz #4 : Marzec 15, 2007, 09:03:21 pm »

Hej, zdaję maturę rozszerzoną z angielskiego i rozszerzoną historię sztuki.
Czy z takimi przedmiotami mogę się pchać na filologię??
Zapisane
Aleksandra Żyła
« Odpowiedz #3 : Grudzień 10, 2006, 10:23:36 pm »

zdecydowanie radzę zdawać język angielski !!

+ jęz. polski/historię i tym podobne przedmioty....
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2006, 10:25:31 pm wysłanych przez Aleksandra Żyła » Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #2 : Grudzień 10, 2006, 08:20:07 pm »

http://www.uj.edu.pl/dydaktyka/dydaktyka.php?id=33

Niby dzisiejsza młodzież taka Internetowa a znaleźć nic nie potrafi :roll:
Zapisane
nela
« Odpowiedz #1 : Grudzień 10, 2006, 05:23:30 pm »

gdzie moge znależć informacje dotyczące co jest wymagane (jakie przedmioty  powinnam zdawać) na  IFA UJ??
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: co zdawać na maturze « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!