Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 07:28:15 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Koło Naukowe Anglistów 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Koło Naukowe Anglistów  (Przeczytany 3639 razy)
teresa onderka
« Odpowiedz #6 : Październik 03, 2007, 09:01:30 pm »

 8) hej hej wszyscy zainteresowani zapraszam, zajrzyjcie na forum KNA poniżej, bo w pewnych sekcjach już coś powoli, pomalutku się zaczyna ustalać. (walkę z terminami trzeba wygrać/ można rzucać propozycjami)



Zapisane
Michał Choiński
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 25, 2007, 09:33:42 pm »

Za wyjątkiem walnych zebrań spotkania uczestników KNA odbywają się w ramach niezależnych sekcji np. językoznawczej, OE, literaturoznawczej etc. To, co robi dana sekcja zależy wyłącznie od jej członków: teoretycznie, the sky is the limit, w praktyce wiele środków finansowych na np. imprezy kulturowe, konferencje, publikacje pozostaje niewykorzystanych :/
Od dwóch lat w ramach działalności KNA organizowane są Studenckie Warsztaty Tłumaczeniowe - można na nich poduczyć się trudnej sztuki przekładu biorąc udział w dyskusjach panelowych lub/i przedstawiając własne referaty.
Podsumowując: możliwości są ogromne, a wszystko zależy od tego jak dużo inicjatywy (czasu i chęci) mają członkowie KNA w danym roku akademickim :)
Zapisane
Katarzyna Klimek
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 19, 2007, 07:06:15 am »

Witam

Chciałabym prosić o udzielenie informacji na temat Koła Naukowego Anglistów. Jak wyglądają spotkania uczestników? Jakie umiejętności można rozwijać będąc członkiem Koła?
Zapisane
jadzja
« Odpowiedz #3 : Marzec 27, 2007, 09:30:59 pm »

Cześć!
Generalnie nie mam sprecyzowane czym mogłabym się zająć w kole – myślałam o tym żeby najpierw się rozejrzeć i zorientować  do czego mogłabym się przydać. Pójdę za twoją radą i napisze do Ulki w sprawie tej nowej sekcji. Dzięki za informacje :D.

pozdrawiam
jadzja
Zapisane
Michał Choiński
« Odpowiedz #2 : Marzec 26, 2007, 05:26:34 pm »

W ramach KNA cały czas działa kilka niezależnych sekcji: literaturoznawcza, językoznawcza, Old English. Z tego co wiem spotkania członków sekcji odbywają się nieregularnie - jeśli jesteś zainteresowana możesz kontaktować się np. z sekretarzem KNA, Ulką Jachimczak (mail na stronie WWW KNA), która z pewnością bardzo chętnie udzieli Ci wszelkich informacji. Sekcja przekładoznawcza nie została jeszcze powołana do życia, ale prawdopodobnie zmieni się to w najbliższym czasie - dwa tygodnie temu zorganizowaliśmy dużą studencką konferencję przekładową (http://www.filg.uj.edu.pl/ifa/trans_warsztaty02.php) i w ciągu pół roku planujemy wydać tomik z materiałami pokonferencyjnymi: tłumaczeniami i referatami studentów i wykładowców. Oprócz tego cały czas pracujemy nad internetowym serwisem KNA: www.theanglicist.pl, który - mam nadzieję - w najbliższym tygodniu zostanie wreszcie uruchomiony. Jak więc widzisz dzieje się wiele  8), a osoby z innych kierunków UJ są mile widziane jako współpracownicy KNA.
Napisz nieco bardziej szczegółowo, co Cię interesuję, to będę w stanie udzielić bardziej konkretnych informacji.
Pozdrawiam
Zapisane
jadzja
« Odpowiedz #1 : Marzec 25, 2007, 11:13:40 pm »

Cześć!
Mam taką małą prośbę - czy moglibyście mi napisać co nieco na temat waszego koła naukowego? Chodzi mi głównie o to kiedy się spotykacie (nie znalazłam w paderevianum żadnych ogłoszeń:() i czy mile widziane są u was w kole osoby z innych kierunków UJ?

pozdrawiam
jadzja
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Koło Naukowe Anglistów « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!