Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 08:46:00 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Plan zajęć a koty ;) 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Plan zajęć a koty ;)  (Przeczytany 3198 razy)
Aleksandra Żyła
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 15, 2007, 11:15:50 am »

uh jaka panika :)
kilka dni przed rozpoczeciem roku plan powinien wisiec, chociaż i tak pewnie pojawi sie na stronie ifa i pewnie tez tu :)
zostaniesz przydzielona do grupy i juz sobie na planie zobaczysz kiedy masz zajecia. tak bylo przynajmniej do tej pory. wszystko wam na spotkaniu powiedza:) nie bój nic :)
Zapisane
Ellyzka
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 15, 2007, 09:46:54 am »

na zajęcia*
Zapisane
Ellyzka
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 15, 2007, 09:46:28 am »

Jak to jest wogóle z tymi planami zajęć? Dostajemy je na inauguracji czy sami mamy się zapisywać na zajęcie, jeśli tak to jak?? Pomóżcie nowej...;)
Zapisane
mea
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 13, 2007, 11:17:22 am »

Do mnie się dwie osoby z planami na priva odezwały i pierwszy rok wcale nie wygląda źle. Czepiać się mogę tylko rozciągnięcia zajęć na cały dzień, co pewnie będzie mi kolidować z kursem japońskiego, ale to już wyjdzie w praniu 8)
Zapisane
Joanna Kosiba
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 12, 2007, 06:50:00 pm »

Wszystkie stare plany sie pochowaly. Ale juz niedlugo powinny sie pojawic. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze 1 rok zabiera duzo czasu:)
Zapisane
mea
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 09, 2007, 06:48:31 pm »

Ja mam taką małą prośbę - czy ktoś mógłby mnie nakierować na plan zajęć dla pierwszego roku z ubiegłego semestru zimowego? Chciałam się tak mniej więcej zorientować, ile czasu może mi zeżreć uczelnia ;)
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Plan zajęć a koty ;) « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!