Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 07:59:39 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: usos itp. 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: usos itp.  (Przeczytany 3540 razy)
Kasia Szeremeta
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 11, 2007, 08:56:08 am »

A dzialaja Wam te ankiety do wypelnienia? Bo u mnie wciaz figuruja te z semestru zimowego i zastanawiam sie dlaczego. Czyzby jakis blad?
Zapisane
Justyna Aptowicz
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 10, 2007, 09:47:53 pm »

tako rzecze, bo poki co USOSweb jest w rozbudowie :roll:
Zapisane
Martyna Goc
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 10, 2007, 08:31:33 pm »

Podobno od tego roku zapisy na opcje mają być przez USOS, "ale to dopiero w październiku i ogłoszenie w tej sprawie pojawi się w instytucie po rozpoczęciu zajęć" - tako rzecze sekretariat MISHu.
Zapisane
Aleksandra Żyła
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 10, 2007, 08:28:00 pm »

raczej nic sie nie zmienilo :) nie ma co sie tym przejmowac na tym etapie
Zapisane
teresa onderka
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 10, 2007, 08:21:48 pm »

 :lol:połowa roku zapomniała haseł do usosu i otrzymała nowe dopiero pod koniec maja:) Generalnie trzeba sie zarejestrować i dopilnować zeby wszystkie przedmioty z jakich masz zaliczenia były tam wpisane. Stąd problem z wf-em - nieraz go nie wpisują, zwłaszcza jak zaliczasz semestr niestandardowo (np wyjazdem na obóz narciarski). Te przedmioty, które figurują w usosie będą potem na karcie. Aa jeszcze wpisuje Ci w usos oceny po sesji i zapisujesz sie przezeń na lektoraty, ale to dopiero na drugim roku...Po za tym mile widziane jest wypełnianie ankietek oceniających poszczególnych wykładowców. Suma summarum, nie musisz sobie tym narazie zawracać głowy.No chyba, że się coś drastycznie zmieniło...
Zapisane
Krystyna Strzebońska
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 10, 2007, 02:08:38 pm »

Cześć!

Chciałam Was zapytać jak w przypadku IFA działa USOS? Bo słyszałam, że to zależy od wydziału i kierunku... Boję się trochę, że coś przegapie albo zrobię źle. Czy moglibyście mi udzielić jakichś wskazówek odnośnie zapisywania się na przedmioty do grup itp. Czy warto ufać USOSowi czy lepiej załatwiać sprawy w Instytucie?
Słyszałam też, że ogólnie są straszne cyrki z w-fem ? Ja zupełnie nie wiem na co, jak i kiedy się zapisywać...

Liczę że mili starsi koledzy i koleżanki pomogą zupełnie zielonej w uczelnianych sprawach nowicjuszce...

Z niecierpliwością czekam na światełko w tunelu ...
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: usos itp. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!