Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 03:43:09 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: spotkanie inauguracyjne 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: spotkanie inauguracyjne  (Przeczytany 5512 razy)
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #14 : Październik 01, 2007, 12:33:42 pm »

OK. Widocznie 1. rok jest bardziej zinformatyzowany. My bad  :)
Zapisane
Kasia Szeremeta
« Odpowiedz #13 : Październik 01, 2007, 11:25:44 am »

A że rejestrujemy się tylko na opcje i lektoraty...
To i tak na pierwszym roku w planie pojawi sie Wam tylko wf i lacina :D
Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 30, 2007, 10:52:17 pm »

Plan zajęć pojawi się jedynie w przypadku rejestracji na zajęcia w USOS. A że rejestrujemy się tylko na opcje i lektoraty...
Zapisane
Karolina Kopczyńska
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 30, 2007, 10:30:32 pm »

To plan zajęć na usosie się w ogóle u nas pojawi?
Ja tam mam chwilowo dopisany drugi kierunek (na którym nie jestem) i dostałam żetony na lektoraty (których chyba w tym roku nie mamy), także o planie już nawet nie marzę :lol:
Zapisane
Anna Braun
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 30, 2007, 08:45:49 pm »

zgubiłam słowo: w pełni świadomie, chodziło mi konretnie o to czy przed rozszyfrowaniem rozkładu zajęć i zanim dowiemy się do jakiej grupy należymy, można się na opcje zapisywać.
Mam jeszcze pytanie do froshes, czy państwo macie już 'wydrukowany' rozkład zajęć na swoim koncie USOS? Bo ja zrobiłam wielkie zamieszanie i zamiast rozkładu filologii angielskiej mam komparatystykę na której mnie już niestety nie ma. Jestem trochę skonfudowana, proszę o odpowiedź :)

P.S. Pozdrawiam serdecznie Teresę Onderkę figurującą kilka postów wyżej  :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2007, 08:50:34 pm wysłanych przez Anna Braun » Zapisane
Kasia Szeremeta
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 30, 2007, 03:15:04 pm »

Na opcje rzecz jasna w pełni będziemy mogli się zapisywać po wtajemniczeniu, tak?
Teoretycznie to chyba juz teraz mozecie skoro i tak od tego roku tego wspanialego obrzedu mozna dokonac przez USOS.
Zapisane
Anna Braun
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 30, 2007, 03:12:10 pm »

"dziwne cyferki i literki na planie" kamień spadł mi z serca! Na opcje rzecz jasna w pełni będziemy mogli się zapisywać po wtajemniczeniu, tak?
Zapisane
Kasia Szeremeta
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 28, 2007, 12:44:30 pm »

Sprawy organizacyjne bede zalatwiane wlasnie na tym spotkaniu inauguracyjnym. Wtedy wlasnie dowiecie sie mniej wiecej jak wyglada studiowanie w IFA, poznacie czesc wykladowcow i dowiecie sie co to sa te dziwne cyferki i literki na planie :) A potem bedzie nawet czas na pytania :P
Zapisane
Ellyzka
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 28, 2007, 12:41:22 pm »

hmmm czyli pierwszoroczni mają się stawić tylko na inauguracjii? Nie ma wcześniej jakiegoś spotkania organizacyjnego czy czegoś w tym rodzaju??
Zapisane
Nazgulek
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 26, 2007, 07:27:56 pm »

Aha, czyli nie muszę na razie brać spódnicy. Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości  :D
Zapisane
teresa onderka
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 26, 2007, 06:53:30 pm »

zależy jak bardzo Ci zależy :) (smart-casual, rzekłabym)
Zapisane
Nazgulek
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 26, 2007, 06:17:40 pm »

A ja mam takie pytanko: trzeba się jakoś galowo ubierać, czy wystarczą jeansy i podkoszulek?  :wink:
Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 25, 2007, 07:32:40 pm »

No długa ale Reymonta 4 to zaraz przy Alejach. Przyjedź wcześniej to się przy okazji rozejrzysz :)
Zapisane
Krystyna Strzebońska
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 25, 2007, 02:59:48 pm »

Czy wiecie może gdzie dokładnie będzie to spotkanie inauguracyjne?
Adres znam, ale byłabym wdzięczna za jakieś wskazówki co do wyglądu budynku i od której strony najlepiej tam dotrzeć (ul. Reymonta jest trochę długa...) :)
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: spotkanie inauguracyjne « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!