Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 03:40:15 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Proszę o pomoc... 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Proszę o pomoc...  (Przeczytany 3154 razy)
Bartosz Artur Zima
« Odpowiedz #6 : Listopad 04, 2007, 08:39:46 pm »

Skoro ja zdałem językoznawstwo, to chyba nie wymagają wielkich rzeczy :) Jednakże, wspomnienie fonologii sprawia, iż myśl, że ktoś musi ją zdawać w I semestrze wydaje się nieco zadziwiająca. Inna sprawa, że ćwiczenia zakończone były zaliczeniem trudniejszym od właściwego egzaminu :)
Zapisane
Kasia Szeremeta
« Odpowiedz #5 : Listopad 03, 2007, 05:44:58 pm »

Ja tam uwazam, ze nie ma co demonizowac tego jezykoznawstwa. Przedmiot jest spokojnie do zdania :D
Zapisane
Oliwia Wołkowicz
« Odpowiedz #4 : Listopad 03, 2007, 03:35:02 pm »

Jak dla mnie to fonologia to byla stosunkowo latwa, wyklady byly fajne i z nich mozna bylo sie przede wszystkim uczyc, egzamin w porzadku. Literatury troche jest ale jak sie chodzi na cwiczenia i wyklady to nie ma wiekszego problemu zdac egzaminu. Co do jezykznawstwa to sie w ogole nie wypowiadam (post traumatic stress) :twisted:
Zapisane
Wojtek Tekielski
« Odpowiedz #3 : Listopad 02, 2007, 09:54:31 am »

Z tego co wiem to pierwszy rok ma zamienioną fonologię z językoznawstwem.
Zapisane
Martyna Goc
« Odpowiedz #2 : Listopad 02, 2007, 12:04:57 am »

W najbliższej sesji czeka Cię egzamin z literatury angielskiej i językoznawstwa (fonologia jest w lecie). Polecam zarejestrować się na Forum, używając imienia i nazwiska - wtedy będziesz miał dostęp do wszystkich działów, a tam w archiwum znajduje się dużo ciekawych rzeczy na temat egzaminów i nie tylko :D
Zapisane
ZoomClub
« Odpowiedz #1 : Listopad 01, 2007, 11:54:15 pm »

Chciałem was prosić o pomoc w związku z zbliżającymi się malutkimi kroczkami egzaminów semestralnych. Jestem studentem pierwszego roku i w tej sesji mam 2 egzaminy , o ile sie nie myle są to Fonologia i z Literatura Staroangielska... Czego się można spodziewać na tych dwóch egzaminach? Jak się do nich uczyć? Czy jest bardzo ciężko? Czy może ktoś pomóc i zaproponować jakieś bardzo przydatne książki, udostępnić jakieś materiały? Byłbym dozgonnie wdzięczny...

Jakub Lebiecki

Ps. Jeśli się mylę co do przedmiotów, proszę poprawcie mnie... i podajcie pomocną dłoń...
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Proszę o pomoc... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!