Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 09:47:59 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: lektorat 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: lektorat  (Przeczytany 4159 razy)
Martyna Goc
« Odpowiedz #11 : Marzec 07, 2008, 09:01:40 pm »

Podejrzewam, że trudniej, ale pojęcia nie mam, jak się teraz przelicza maturę na punkty.
Zapisane
Joanna Kosiba
« Odpowiedz #10 : Marzec 07, 2008, 08:44:26 pm »

A na MISH jest trudniej czy latwiej sie dostac niz na ang?
Zapisane
Martyna Goc
« Odpowiedz #9 : Marzec 07, 2008, 05:40:00 pm »

Tym bardziej należy iść na MISH i studiować, co się chce ;-)
Zapisane
Kasia Antoniak
« Odpowiedz #8 : Marzec 07, 2008, 02:26:20 pm »

zawsze możesz rozpocząć drugi kierunek :) co i tak zresztą w jakimś stopniu planujesz;)

portugalski jako lektorat z którego zdaje się egzamin na poziomie B2 jest niepewny.
ale wiem, że mój znajomy chodził z filologią rosyjska na ich praktyczny rosyjski ( w celu naumienia się języka) więc może taka sztuczka udałaby się Tobie z tym portugalskim :)
Powodzenia :)
Zapisane
moho
« Odpowiedz #7 : Marzec 06, 2008, 11:47:29 pm »

no tak, nie wątpię, że są problemy, ale pomyślałam sobie, i w sumie w tym upatruje cały czas nadziei, że UJ ma bardzo dobrze działającą katedrę filologii portugalskiej i mogłabym z tego faktu skorzystać i się do nich podpiąć językowo. No ale wiem, że to dużo kombinowania. a żyjemy w takim a nie innym kraju.

dla mnie po prostu bezsensem będzie porzucać portugalski kiedy już sama sporo osiągnęłam i teraz to trzeba tylko oszlifować, poza tym w przyszłości pomyśle o regularnych studiach na tym kierunku, więc jedno mogłoby się łączyć z drugim. ... w tym idealnym założeniu...

dzięki za odp!
Zapisane
Justyna Szczucka
« Odpowiedz #6 : Marzec 05, 2008, 11:00:12 pm »

Z tym portugalskim to sprawa watpliwa,bo lektorat mozna "wybrac" z jezykow, ktore oferuje JCJ, a tam portugalskiego nie ma.Musialabym ewentualnie zapytac Dr Chrzanowskiej,ale z autopsji wiem,ze z takim kombinowaniem sa niesamowite problemy.
Zapisane
Marcin Łomański
« Odpowiedz #5 : Marzec 05, 2008, 10:57:32 pm »

Ja to nawet chodzić nie musiałem, bo sobie przepisałem właśnie rosyjski, który zaliczyłem wcześniej na drugim kierunku, a żeby było ciekawiej, to miałem tylko połowę wymaganych godzin  8) Long live Dr Chrzanowska  :)
Zapisane
Joanna Kosiba
« Odpowiedz #4 : Marzec 04, 2008, 04:02:12 pm »

Mi sie wydaje, ze to normalnie da sie zalatwic. Trzeba tylko sobie to "wychodzic". U nas na roku ludzie chodzili na rosyjski choc niby to nie byl lektorat dla nas
Zapisane
moho
« Odpowiedz #3 : Marzec 04, 2008, 02:53:02 pm »

super, czyli szanse są, a to ważne.
Dzięki za odpowiedź!
Zapisane
Martyna Goc
« Odpowiedz #2 : Marzec 04, 2008, 02:07:29 pm »

Spróbuj zdawać na MISH, tam udają się nawet takie cuda jak studiowanie jednej filologii i chodzenie na drugą filologię tylko na zajęcia "z języka". Nie wiem, jak to formalnie wygląda, jeśli się chce tymi zajęciami zaliczyć lektorat u nas, ale pewnie po kilku pielgrzymkach do JCJ i wyrównaniu różnicy punktowej wszystko jest możliwe.
Zapisane
moho
« Odpowiedz #1 : Marzec 04, 2008, 01:05:44 pm »

Witam
Jest pewna kwestia nad którą się zastanawiam. Nie wiem czy ten wątek był już poruszany, ale nie udało mi się nic takiego znaleźć na forum. Mianowicie chodzi mi o to, czy studiując filologie angielską, jest możliwość dołączenia na językowe zajęcia ze studentami filologi portugalskiej w ramach zaliczenia lektoratu z drugiego języka obcego?
Bo ja chciałabym właśnie rozwijać mój portugalski przy okazji filologii angielskiej i zastanawiam się czy nie marze o niemożliwym.

Z góry dziękuje za odpowiedz!
Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: lektorat « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!