Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 05:32:47 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: czy można zmienić grupę? 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: czy można zmienić grupę?  (Przeczytany 3020 razy)
Michał Krawczyk
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 21, 2008, 04:49:43 pm »

grupy formalnie raczej nie da się zmienić, ale można kombinować z poszczególnymi zajęciami, które Ci nie pasują. Trzeba udać się do prowadzącego dane zajęcia i negocjować :) przeniesienie do innej grupy. Zajęcia pochłaniają dużo czasu. Trzy intensywne dni (zajęcia od 9 do 18) zapewnione, plus jeden luźniejszy. Niektórzy (jak ja np.) mają wolne piątki :D W sumie to trochę się dzieje  8)
Zapisane
patrycja8919
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 21, 2008, 02:00:51 pm »

Hej czemu nikt mi nie chce pomóc?  :(
Zapisane
patrycja8919
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 17, 2008, 02:33:45 pm »

w tym roku czeka mnie wybór studiów i myślę właśnie nad IFA na UJ. :D Widziałam plany zajęć i interesuje mnie czy można zmienić grupę, do której jesteś przyporządkowany? Jestem raczej z daleka i zależałoby mi na jak najwcześniejszym kończeniu zajęć w piątki lub nawet w czwartki gdyby się tak dało. Przejrzałam całe forum i nigdzie nie znalazłam takiej info, a dla mnie to dosyć ważne... Jestem wogóle ciekawa ile czasu tygodniowo zajmują zajęcia na IFA? Z góry dzięki za każdą informacje  :D
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: czy można zmienić grupę? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!