Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 02:40:22 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: drugi kierunek 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: drugi kierunek  (Przeczytany 12511 razy)
plktrautman
« Odpowiedz #4 : Marzec 19, 2007, 04:00:42 pm »

ekstra :) gdybyście mogli mi jeszcze powiedzieć jak mniej więcej wygląda egzamin, z czego się do niego przygotowywać (wiem, że sama znajomość angielskiego nie wystarczy żeby go przejść) oraz czy u Was gdzieś w sekretariacie Instytutu lub gdzieś indziej można dostać testy z lat ubiegłych?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje w w/wym kwestiach,

pozdrawiam
plktrautman
Zapisane
Sabina Szablowska
« Odpowiedz #3 : Marzec 19, 2007, 03:52:04 pm »

Sama nie jestem na 2 kierunkach, ale wiem ze takich osob troche u nas jest. Takze wydaje mi sie, ze nie jest to az tak bardzo karkolomne przedsiewziecie :) W kazdym razie da sie to pogodzic, wiec jesli planujesz cos takiego to chyba nie ma co sie martwic na zapas :) Powodzenia :)
Zapisane
Maciek Najbar
« Odpowiedz #2 : Marzec 19, 2007, 03:40:00 pm »

Ja akurat rozegrałem to odwrotnie -- jestem na III roku angilstyki i I prawa. Trochę eksperymentalnie, ale w pierwszym semestrze dało się to pogodzić, głównie dlatego, że prawo ma bardzo elastyczny system studiowania - nie wymaga zaliczeń do egzaminów, jest sporo grup ćwiczeniowych, po dwa (lub więcej) terminy egzaminów w sesji (z których wybiera się jeden). Anglistyka, pewnie z racji rozmiarów, nie ma takich udogodnień, więc pogodzenie dwóch "sztywnych" kierunków może być trudne, ale na pewno nie niemożliwe -- zawsze pozostaje argument pt. "ale ja jestem z dwóch kierunków", który często pomaga w rozwiązywaniu problemów z przynależnością do jakiejś grupy ćwiczeniowej tudzież frekwencją :)
Zapisane
plktrautman
« Odpowiedz #1 : Marzec 19, 2007, 01:26:59 pm »

Witam,

Czy wśród Was studentów anglistyki są tacy co wyrabiają na dwóch kierunkach? Sam zastanawiam się, czy nie spróbować szczęścia z anglistyką jako drugim kierunkiem choć słyszałem, że jest to generalnie karkołomne przedsięwzięcie :)
I czy macie jakiś cynk jak będzie wyglądał program studiów dla nowej wersji (tj. anglistyka I stopnia) ?

pozdrawiam
plktrautman
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: drugi kierunek « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!