Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 03:52:02 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Do studentów I roku IFA UJ 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Do studentów I roku IFA UJ  (Przeczytany 4880 razy)
Aleksandra Żyła
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 28, 2006, 12:37:03 pm »

ahh ja też pisałam dwujęzyczną i się opłaciło :)
Zapisane
Wioleta Lubina
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 28, 2006, 11:07:19 am »

Zależy to również od tego, czy piszesz zwykłą maturę, czy też maturę dwujęzyczną. Matury dwujęzyczne mają jeszcze inny przelicznik :), co mnie osobiście bardzo zadowala :)
Zapisane
Alma Haltof
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 15, 2006, 06:38:39 pm »

To dlaczego nigdzie nie jest napisane, że drugi przedmiot jest mnożony przez współczynnik 0,5? (Mam na myśli zasady rekrutacji na stronie UJ i IFA?) Gdzie można znaleźć zapis o takich zasadach przeliczania punktów?

Widzialam to tylko w takim grubym informatorze maturalnym, gdzie sa spisane wymagania na wszystkie kierunki panstwowych uczelni...
Zapisane
neoman
« Odpowiedz #7 : Sierpień 12, 2006, 10:09:49 am »

To dlaczego nigdzie nie jest napisane, że drugi przedmiot jest mnożony przez współczynnik 0,5? (Mam na myśli zasady rekrutacji na stronie UJ i IFA?) Gdzie można znaleźć zapis o takich zasadach przeliczania punktów?
Zapisane
gosikk
« Odpowiedz #6 : Sierpień 12, 2006, 09:01:57 am »

W tym roku zasady BYŁY takie same. procenty z angielskiego rozsz. x 1 i z rozszerzonego polskiego x 0,5. Próg wynosił 137 punktów . pozdrowionka
Zapisane
neoman
« Odpowiedz #5 : Sierpień 11, 2006, 03:44:02 pm »

A czy zasady rekrutacji były takie same jak w tym roku? Chyba w tym roku drugi przedmiot jest traktowany równoważnie z językiem angielskim? Czy mam rację?
Zapisane
Marcelina Trybuła
« Odpowiedz #4 : Sierpień 11, 2006, 01:36:18 pm »

125pkt o ile dobrze pamiętam
Zapisane
neoman
« Odpowiedz #3 : Sierpień 11, 2006, 07:48:24 am »

Jaki ostatnio, czyli w poprzedniej rekrutacji, był próg na studia wieczorowe?
Zapisane
Aleksandra Żyła
« Odpowiedz #2 : Maj 25, 2006, 07:52:46 pm »

witaj
progu jako takiego nie było, rekrutacja odbywała się na zasadzie rankingu. no a ranking był stworzony na podstawie sumy punktów z rozszerzonego angielskiego i połowy punktów z przedmiotu humanistycznego. z tego co wiem, żeby dostać się na studia dzienne trzeba było mieć conajmniej 136 pkt., czyli na przykład maks z angielskiego i 72 pkt z przedmiotu humanistycznego. reszta, która była pod kreską, to juz ewentualnie mogła się dostać na wieczorowe studia.

tak to mniej więcej wyglądało
jeśli masz jeszcze jakies pytania to chetnie odpowiem

powodzenia
Zapisane
hilikuss
« Odpowiedz #1 : Maj 25, 2006, 07:24:00 pm »

witam forumowiczów  :)

jestem zeszłoroczną "nową" maturzystką lecz dopiero w tym roku zdecydowałam się na złożenie papierów do IFA UJ i w związku z tym moje pytanie do studentów I roku: z jakim minimalnym wynikiem z matury rozszerzonej z ang można mieć nadzieję na powodzenie w procesie rekrutacji na Wasz kierunek? :)a przynajmniej jak to bylo w tamtym roku? ustalono zapewne jakiś przelicznik procentów na punkty i próg ,od którego przyjmowali ... nie śledziłam tego w tamtym roku i stąd moja  prośba , jesli moglisbyście podzielić się swoimi wynikami zarówno z angielskiego jak i z drugiego przedmiotu humanistycznego, wówczas mogłabym realnie ocenić swoje szanse :) z góry dziękuję i pozdrawiam , mam nadzieję do zobaczenia na IFA w październiku :)
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Do studentów I roku IFA UJ « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!