Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 19, 2024, 05:49:47 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Magisterskie uzupelniające 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Magisterskie uzupelniające  (Przeczytany 16964 razy)
Kasia Szeremeta
« Odpowiedz #70 : Maj 27, 2007, 09:22:05 pm »

mozna studiowac dziennie (takich miejsc jest az ;) 10 ) i wsakujesz na 4 rok z tymi ktorzy ciagna 5 letnie studia :)
Owszem, tak bylo do tego roku, ale od nastepnego nie bedzie juz tak "rozowo" i nie bedzie naboru na uzupelniajace stacjonarne. Dopiero jak sie pojawia absolwenci studiow licencjackich znowu bedzie mozna robic SUM dziennie.
Zapisane
agnieszka andruszczyszyn
« Odpowiedz #69 : Maj 27, 2007, 12:10:40 pm »

mozna studiowac dziennie (takich miejsc jest az ;) 10 ) i wsakujesz na 4 rok z tymi ktorzy ciagna 5 letnie studia :)
Zapisane
KaHa
« Odpowiedz #68 : Kwiecień 19, 2007, 09:38:26 am »

Mam pytanie. Na stronie internetowej UJ są wyszczególnione studia I stopnia stacjonarne, ale II stopnia tylko zaoczne. Dlaczego? Czyżby nie można było zrobić studiów magisterskich uzupełniających w trybie dziennym? Wydaje mi się to niemożliwe, ale wolę zapytać.
Zapisane
Krzysztof Wolański
« Odpowiedz #67 : Październik 16, 2006, 10:31:00 pm »

A jest moze magisterskie uzupelniajace tlumaczniowe??? I jak sie tam dostac, co trzeba zrobic? Slyszalam cos na temat knkursu ...wiec jak ten konkurs wyglada???

Krzysiu Wolański .... pozdrowienia od nosicielki tego samego nazwiska...ale checa.... :lol:
a moze jestesmy daleka rodzina? :D
Zapisane
Joanna Kosiba
« Odpowiedz #66 : Październik 13, 2006, 11:22:34 am »

Z tego co ja wiem, to i studenci 5letniej anglistyki (po 3 roku) i kandydaci na SUM mieli rownoczesnie skladac podania tak jak bylo podane, czyli do 15wrzesnia.
Zapisane
Joanna Borowska
« Odpowiedz #65 : Październik 12, 2006, 05:31:19 pm »

Tu są wszystkie informacje dot. rekrutacji na specjalizację: http://www.filg.uj.edu.pl/ifa/intratrans.php
Studenci dziennych studiów uzupełniających też mogą się dostać (najlepszym przykładem jestem ja  8), chociaż za moich czasów był tylko test). Niestety z informacji na stronie IFA wynika, że termin składania podań już minął. Ale ponieważ egzaminy na SUM są późno (chyba jakoś koło połowy września), to chyba powinni Wam dać dodatkową szansę (nam dali).
Zapisane
Claudia W
« Odpowiedz #64 : Październik 12, 2006, 07:47:06 am »

A jest moze magisterskie uzupelniajace tlumaczniowe??? I jak sie tam dostac, co trzeba zrobic? Slyszalam cos na temat knkursu ...wiec jak ten konkurs wyglada???

Krzysiu Wolański .... pozdrowienia od nosicielki tego samego nazwiska...ale checa.... :lol:
Zapisane
arkadiun
« Odpowiedz #63 : Październik 10, 2006, 06:54:53 pm »

Witam,
Tak się składa, że jestem na 3 roku studiów zaocznych i mam jakieś pojęcie :) Nie wiem ile osób jest średnio na jedno miejsce, jak ja zdawałem to było sporo bo na 75 miejsc zgłosiło się ponad 500 chętnych. Natomiast co do samych studiów to rzeczywiście powtarza się to co w Kolegium (koledż) i nie jest to ciekawe. Oczywiście dochodzą jakieś semantyki czy inne filozofie, ale w u mnie w Kolegium (a jestem po jeleniogórskim) też to było. Co do pracy magisterskiej to jest lepiej bo można wybrać między paroma (dokładnie 4) lit. amerykańska i "angielska" czyt. brytyjska jak również metodyka i językoznawstwo ale najlepiej njapierw pogadać z przyszłym promotorem odnośnie wybranego tematu a potem dopiero zapisać się na konkretne seminarium. Jednak w tym roku zaczęły się 2-letnie studia uzupełniające i coś się zmieniło pod tym względem. Wybiera się już na 1 roku swojądziedzinę więc chyba jest gorzej,a le za to nie ma się pozostałych przedmiotów np. ktoś kto ma lit. amerykańską nie ma zajęć z językoznawstwa, przynajmnioej tak to rozumiem. Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem.
arkadiun
Zapisane
Krzysztof Wolański
« Odpowiedz #62 : Październik 05, 2006, 08:31:01 pm »

Witam wszystkich i do zobaczenia jutro na zajeciach  :)
Zapisane
Katarzyna Zawiła
« Odpowiedz #61 : Październik 05, 2006, 05:59:50 pm »

W Paderevianum na boardzie sa rozklady zajec dla studentow zaocznych - trzeba tam tylko sie zjawic  :D
Na stronie na szczęście też już jest rozkład, a to wygodne dla tych, którzy nie są w tygodniu w Krakowie i w piątki jadą prosto z pracy na zajęcia ;)
Zapisane
Helena Lachowicz
« Odpowiedz #60 : Październik 04, 2006, 10:57:11 pm »

W Paderevianum na boardzie sa rozklady zajec dla studentow zaocznych - trzeba tam tylko sie zjawic  :D
Zapisane
Joanna Kosiba
« Odpowiedz #59 : Październik 04, 2006, 12:45:45 pm »

ja dzis spisywalam zajecia z pania dr. witalisz wlasnie z planu 1. roku zaocznych i zdaje sie ze najwczesniej zajecia macie o 15! raczej w paderevianum! a przynajmniej ktoras z grup:)
Zapisane
Katarzyna Zawiła
« Odpowiedz #58 : Październik 02, 2006, 06:43:01 pm »

czy ktoś ma może jakieś informacje o planie zajęć na magisterskich uzupełniających zaocznych? bo tak się składa, że pierwszy zjazd jest w piątek a chciałabym wiedzieć gdzie i o której się zjawić.
PS. witam wszystkich :)
Zapisane
lil84
« Odpowiedz #57 : Październik 02, 2006, 06:37:06 pm »

heh, nie dostalam sie :/ A szkoda, milo sie z Wami "rozmawialo":)) No to teraz jade do Dublina szukac szczęscia. Wish me "Good luck":))
Zapisane
Claudia W
« Odpowiedz #56 : Wrzesień 21, 2006, 12:15:21 pm »

Gdyby w jednakowym stopniu interesowala Was metodyka i językoznawstwo i przypadkiem zdarzyloby sie ze dopiero wybieracie sie studiowac na UJ na SUM (a nie ze juz jestescie studentami i cos zapewne juz na temat wykladowcow ww przedmiotow i atmosfery na zajęciach), co byście wybrali?

Moim skromnym zdaniem, ja gdyby mnie to interesowalo, wybralabym jezykoznawstwo bo na metodyke idzie 8/9 na 10 osob (tak jest we wrocku). Wiec you can go with the flow i rob tak jak wiekszosc albo badz indywidualistka i probuj szczescia na mniej obleganym jezykoznawstwie....powodzenia
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5 Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Magisterskie uzupelniające « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!