Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 19, 2024, 06:43:39 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Magisterskie uzupelniające 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Magisterskie uzupelniające  (Przeczytany 16965 razy)
MonikaM
« Odpowiedz #40 : Sierpień 21, 2006, 06:42:00 pm »

witam wszystkich,
mam pare pytan odnosnie mgr uzupelniajacych zaocznych anglistyki. uniwersytet informuje iz zajecia odbywaja sie w piatki i soboty, moze ktos madry wie w jakich godzinach podczas tych dni? mam problem, otoz bede uczyc w szkole, mieszkam w bialymstoku i nie wiem czy brac piatki wolne od zajec. a drugie pytanie odnosnie zakwaterowania (wiem jest oddzielny na to topik;) ......w jaki sposob zalatwiacie  spanie na te dwa dni, mozna np w akademiku wynajac ? dzieki z gory  za odzew ;)
Zapisane
lil84
« Odpowiedz #39 : Sierpień 21, 2006, 11:54:25 am »

hej!! :) A ja mam pytanko, chciałam się dzisiaj zarejestrowac na studia ale zatrzymalam sie przy polu wyboru specjalizacji...;) Co byscie mi doradzili jako specjalizacje pierwszego wyboru: jezykoznawstwo czy metodyke?? Obie dziedziny sa dla mnie porownywalnie interesujace wiec licze na jakies informacje juz studiujacych dotyczace wykladowcow ww przedmiotow. Jednym slowem : POMOZCIE dokonac tego trudnego wyboru;) Na ktorej specjalizacji jest fajniejsza atmosfera, wykladowcy itp. Please!!
Zapisane
angelikaf
« Odpowiedz #38 : Sierpień 17, 2006, 08:39:20 pm »

Witam !
Zamierzam zdawać w tym roku na UJ, na uzupełniające o specjalizacji metodycznej. Zastanawiam się czy egzamin rózni sie dla róznych specjalnosci? jesli tak to jak.....Jest może ktoś tu ze zdających teraz tak jak ja? a może ktoś kto studiuje już tenże kierunek, jeśli tak, baaaardzo proszę o HELP :)
pozdrawiam :D
Zapisane
Joanna Kosiba
« Odpowiedz #37 : Sierpień 11, 2006, 11:26:49 am »

o specjalizacji przekladowej tu jest wszystko napisane:
http://www.filg.uj.edu.pl/ifa/intratrans.php

ale chyba na nia moga tylko isc studenci dzienni SUM.
Zapisane
darin
« Odpowiedz #36 : Sierpień 11, 2006, 09:04:51 am »

czy wie ktos jak wyglada exam na Specjalizacje przekładowa??
Zapisane
Ruti84
« Odpowiedz #35 : Lipiec 25, 2006, 06:13:22 pm »

Dziękuje Bardzo za informacje:)
Zapisane
Katarzyna Gościej
« Odpowiedz #34 : Lipiec 25, 2006, 02:44:34 pm »

czy ktos może wiec od jakiej średniej przyjmowali na amerykanistyke dzienna i zaoczna w tamtym roku??

w zeszłym roku był egzamin pisemny z historii i kultury USA i Kanady, w tym roku po raz pierwszy jestrekrutacja na podstawie średniej
Zapisane
sylig
« Odpowiedz #33 : Lipiec 24, 2006, 03:42:02 pm »

proponuje zadzwonic do sekretariatu... albo sie przejsc na rynek ;)
Zapisane
Ruti84
« Odpowiedz #32 : Lipiec 24, 2006, 03:11:56 pm »

czy ktos może wiec od jakiej średniej przyjmowali na amerykanistyke dzienna i zaoczna w tamtym roku??
Zapisane
sylig
« Odpowiedz #31 : Lipiec 22, 2006, 07:59:43 am »

jesli chodzi o mnie to doskonale zdaje (zdawalam) sobie sprawe jakimi studiami sa studia kulturoznawcze-amerykanistyka... w zasadach kwalifikacji jest podane, ze jezyk polski jest wykladowym, wiec nie wiem... i nie myslcie, ze wszyscy traktuja to jako alternatywe... moze ktos uwielbia USA, chce to blizej poznac bo na filologii wszytsko sie za bardzo okroilo... ja bylam na seminarium z literatury amerykanskiej mimo ze zapisalam sie na cywilizacje i historie usa... na MGR nie ma innego seminarium niz literatura znowu... wiec chcialam pojsc w kierunku takim, jakie mnie interesuje... bo znowu znosic 200h metodyki mnie nie rajcuje...
Zapisane
Ruti84
« Odpowiedz #30 : Lipiec 22, 2006, 07:15:33 am »

Wiem ,macie racje ale ja poprostu nie chce siedziec roku w domu jesli sie nie dostane na filologie. A może ktoś ma info dotyczące AP- od ilu przyjmowano na dzienne i na zaoczne?? I ile osob przyjmują na zaoczne, ile tam jest osób na jedno miejsce?? niestety takich info nie mogę znależć. Dziękuję wszystkim za pomoc.Co bym bez was zrobila!!:)
Zapisane
kuba cholewka
« Odpowiedz #29 : Lipiec 21, 2006, 10:13:11 pm »

Wybrane przedmioty są wykładane po angielsku na amerykanistyce. Ale te studia nie mają nic wspólnego z filologią. To są raczej studia kulturoznawcze.
Zapisane
Marek Ciepłowski
« Odpowiedz #28 : Lipiec 21, 2006, 09:41:52 pm »

nie wiem czy zdajecie sobie sprawe, ale amerykanistyka a anglistyka to dwa ZUPELNIE różne kierunki, calkiem inny program studiow itd. co wiecej jezykiem wykladowym jest polski (jesli nie mam racji prosze mnie szybko poprawic, ale tak mi sie wydaje). z tego powodu nie wiem czy to dobry pomysl traktowac amerykanistyke jako alternatywe dla anglistyki, moze lepiej akademia pedagogiczna?
Zapisane
Ruti84
« Odpowiedz #27 : Lipiec 21, 2006, 06:33:58 pm »

czy ktos może wiec od jakiej średniej przyjmowali na amerykanistyke dzienna i zaoczna w tamtym roku??
Zapisane
sylig
« Odpowiedz #26 : Lipiec 21, 2006, 10:13:47 am »

Amerykanistyka: 18 wrzesnia jest kwalifikacja dla zaocznych, 11 dla dziennych... ja tylko o zaocznych mysle, bo mam prace we wroclawiu i nie chce jej rzucic... nie trzeba miec dyplomu, wystarczy dostarczyc zaswiadczenie, gdzie bedzie podana ocena i srednia ocen z calych studiow (sekretariat ma to wyliczyc, nie Ty)
a co do decydowania o wyborze kierunku studiow jak juz sie dostaniesz albo nie to nie mam pojecia jak to jest... moze wypowie sie ktos bardziej kompetentny...
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Magisterskie uzupelniające « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!