Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 19, 2024, 07:50:56 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Gładki start dla pierwszorocznych 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Gładki start dla pierwszorocznych  (Przeczytany 3520 razy)
Krystyna Strzebońska
« Odpowiedz #11 : Lipiec 28, 2007, 12:10:00 pm »

Dzięki za pomoc :)

Zacznę ładować akumulatorki i spróbuję polubić melisę ;) A w międzyczasie może coś się porobi czy poczyta dla przyjemności i dla wprawy :) (Szekspir - jak najbardziej! Uwielbiam!!!!)

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam miłych wakacji wspaniałym ludziom z IFA :)

Zapisane
teresa onderka
« Odpowiedz #10 : Lipiec 26, 2007, 03:12:50 pm »

Chyba na większości uczelni i kierunków w Polsce można się nauczyć krytycznego myślenia...Szkoda tylko, że mimochodem  :P
noi na tym polega cały ich urok, he he 8)  IFA i tak pozostaje unique pod wieloma względami.
Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #9 : Lipiec 26, 2007, 02:08:24 pm »

:twisted: w każdym razie na pewno te studia mogą nauczyć krytycznego myślenia...
Chyba na większości uczelni i kierunków w Polsce można się nauczyć krytycznego myślenia...Szkoda tylko, że mimochodem  :P
Zapisane
teresa onderka
« Odpowiedz #8 : Lipiec 26, 2007, 11:20:57 am »

PS. IFA jest cudowna
Nie jest : ) Zresztą Koleżanka przyjdzie na studia to sama oceni.

 :twisted: w każdym razie na pewno te studia mogą nauczyć krytycznego myślenia...
Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #7 : Lipiec 25, 2007, 10:09:44 pm »

PS. IFA jest cudowna
Nie jest : ) Zresztą Koleżanka przyjdzie na studia to sama oceni.

Staszek: No wieeeeem  :wink:
Zapisane
Paulina Ohar
« Odpowiedz #6 : Lipiec 25, 2007, 01:14:12 pm »

\A i gramatyka opisowa nie jest taka ciekawa:) \

Bluźnisz!!

Jak się przygotować? Hm... ja też sobie czytałam Szekspira, acz po polskiemu. Literaturę zaczyna się od Old English, a jeśli za to się chwycisz SAMA, to pewnie zapał do filologii angielskiej Ci odejdzie, więc po prostu poczytaj sobie coś łatwego, lekkiego i przyjemnego, niekoniecznie z listy lektur (zresztą, czy na liście lektur jest coś lekkiego, łatwego, przyjemnego? Przyjemnych na pewno jest cała masa;) )
Ja sobie też robiłam słówka tematyczne z "Thematic Vocabulary" Mariusza Misztala. bardzo sympatyczna książeczka z mnóstwem obrazków;)

Ale, zaiste, teraz się po prostu raduj, a w październiku wejdziesz w naukowy trans:) Powodzenia!

PS. IFA jest cudowna
Zapisane
Staszek Sokołowski
« Odpowiedz #5 : Lipiec 25, 2007, 08:47:48 am »

rasta-reżyser to Kieślu, a Kiślu to pan od Abecadła. ;)
Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #4 : Lipiec 24, 2007, 11:17:50 pm »

Jak się przygotować aby w październiku aby mieć, jeśli moge to tak nazwać, "gładki start"?
Leniuchować ile wlezie.

Staszek: Kiślu to ten reżyser rastaman? Trzy kolory, coś tam coś tam?  :P
Zapisane
Staszek Sokołowski
« Odpowiedz #3 : Lipiec 24, 2007, 10:51:29 pm »

Ja bym zaczął gromadzić zapasy melisy w proszku, herbaty z melisą, cukierków melisowych, galaretki melisowej, kisielu (w życiu bym nie pomyślał, że "kiślu" podkreśli jako błąd) melisowego, budyniu melisowego, oranżady melisowej, mielonki z melisą, melisy suszonej, pieprzu melisowego, eterycznego olejku melisowego, melisowej soli do kąpieli itp itd.

A tak serio serio, to relax, take it easy. Ciesz się, póki jeszcze możesz ;)
A tak serio serio serio, to jest ryli ryli przyjemnie. Atmosfera arcygenialna, ludzie arcyciekawi, studia arcywciągające. No chyba, że się pozwoli wciągnać za bardzo i stres zaczynie łapać za kostki. ;)
Zapisane
Joanna Kosiba
« Odpowiedz #2 : Lipiec 24, 2007, 10:04:13 pm »

Hm, moznaby cos polecic? Chyba nie bardzo! Pazdziernik to bedzie skok na gleboka wode, ale nie ma sie co stresowac i nadmiernie przemeczac w wakacje. Tomik poezji staroangielskiej... bym sobie darowala na razie. A i gramatyka opisowa nie jest taka ciekawa:) Moze sobie poczytasz jakies sztuki Shakespeara i bedziesz miec gladki start na opcji:) Gratuluje!
Zapisane
Krystyna Strzebońska
« Odpowiedz #1 : Lipiec 24, 2007, 09:00:59 pm »

Cześć!

Od października zaczynam naukę na I roku filologii. Oczywiście radość, siódme niebo i te sprawy ;) ale jednak ciężko się obyć bez żadnej skazy na tej euforii, gdy wszyscy mówią, że pierwszy rok taki trudny...

Dlatego też chciałabym zapytać tych, którzy już ten pierwszy rok przetrwali o wskazówki. Aktualnie mam przed sobą jeszcze dwa miesiące a to cała masa czasu i można by się  za coś zabrać. Pytanie brzmi: za co?

Jak się przygotować aby w październiku aby mieć, jeśli moge to tak nazwać, "gładki start"? (co poczytać, powtórzyć, gdzie zaglądnąć i na co się przygotować)

Może też macie do polecenia jakieś książki, stronki w necie czy coś innego co pomogłoby pierwszorocznym...

Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc...
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Gładki start dla pierwszorocznych « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!