Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 19, 2024, 10:00:50 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: poziom na starcie 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: poziom na starcie  (Przeczytany 3482 razy)
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #10 : Lipiec 30, 2007, 09:13:09 pm »

W rzeczy samej  :oops:  :P
Zapisane
Aleksandra Żyła
« Odpowiedz #9 : Lipiec 30, 2007, 04:12:51 pm »

miał ! :D
Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #8 : Lipiec 30, 2007, 10:09:51 am »

No, język to wypada umieć na starcie. Inaczej pewien Doktor będzie więcej radochy niż zwykle :P
Zapisane
Aleksandra Żyła
« Odpowiedz #7 : Lipiec 29, 2007, 07:15:02 pm »

a ja gdzieś czytałam, że
 studia na tym kierunku nie mają na celu nauki języka...
Zapisane
Marta Pająk
« Odpowiedz #6 : Lipiec 29, 2007, 11:45:23 am »

Beowulf to jest chrzest bojowy;) ja jak zaczęłam czytać zanuciłam sobie "I co ja robię tu? uuuu..." ale to kwestia przystosowania się, potem jest bardzo miło :)
Zapisane
teresa onderka
« Odpowiedz #5 : Lipiec 26, 2007, 03:07:48 pm »

hmmm moża nawet na poziomie "nowa matura" :mrgreen: cóż nie gra to chyba zbyt dużej roli i tak trza się dopasować do IFY, więc przygotuj się na...duże urozmaicenie. Wyobraź sobie że od października robisz notatki po ang, w tym języku wypowiadasz się o Beowulfie, którego i tak na każdym poziomie czyta się najlepiej ze słownikiem etymologicznym...bedzie ciekawie, tyle mogę zagwarantowac. 8)
Zapisane
Krzysztof Nosal
« Odpowiedz #4 : Lipiec 25, 2007, 10:14:36 pm »

Studia w IFA zaczyna się na poziomie Scapegoat, a kończy na poziomie Certified Scapegoat :P
Zapisane
Justyna Aptowicz
« Odpowiedz #3 : Lipiec 25, 2007, 09:43:30 pm »

no tak, ale przychodzi pierwszy wyklad z gramatyki opisowej i mlody anglista polowy nie rozumie  8) poza tym male sprostowanie: nauki jezyka jako takiej nie ma. za to jest nauka o języku, o literaturze i kulturze. stad roznica w nazwach kierunkow na roznych uczelniach "jezyk angielski" a "filologia angielska"
Zapisane
Joanna Kosiba
« Odpowiedz #2 : Lipiec 25, 2007, 12:22:20 pm »

Niby ksiazki do praktycznej nauki sa advance!
Zapisane
olab
« Odpowiedz #1 : Lipiec 25, 2007, 12:17:21 pm »

Zawsze mnie zastanawiało - na jakim poziomie mniej więcej zaczyna się naukę angielskiego na studiach filologicznych. Mógłby mnie ktoś doedukować? :) dzięki z góry
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: poziom na starcie « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!