Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 08, 2024, 10:38:47 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: rekrutacja elektroniczna 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: rekrutacja elektroniczna  (Przeczytany 3365 razy)
Paulina Stawiany
« Odpowiedz #4 : Luty 10, 2009, 02:48:50 pm »

a ja sobie do Polski musiałam lecieć, żeby się pojawić osobiście...  :lol:

("Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku. "
dlaczego miałabym nie mieć pewności? o_O)
Zapisane
Justyna Szczucka
« Odpowiedz #3 : Luty 18, 2008, 10:10:32 pm »

Ja dwa razy bylam w sytuacji,kiedy dostalam sie na studia i nie bylo mnie w kraju i potrzebne bylo upowaznienie notarialne dla kogos z rodziny,ale od zeszlego roku podobno zostalo to zniesione.Musisz dopytac w sekretariacie.
Zapisane
Aleksandra Żyła
« Odpowiedz #2 : Luty 17, 2008, 10:34:14 pm »

trzeba przy zapisywaniu się na studia być osobiście lub bodajże ktoś z rodziny może Cię wpisać jeśli go do tego upoważnisz pisemnie
Zapisane
Martyna Szczepaniak
« Odpowiedz #1 : Luty 17, 2008, 08:29:48 pm »

witam :)   
 
jak się nietrudno domyślić, zamierzam złożyć papiery na IFA i mam w związku z tym milion wątpliwości (zwykle nie planuję nic na dalej niż 24 h w przód :wink: ) pytanie pierwsze - czy po ogłoszeniu wyników trzeba swoją "wolę studiowania" zatwierdzić osobiście? może się zdarzyć tak, że nie będzie mnie w Polsce i obawiam się, że może być z tym problem. wolałabym zresztą być przy wszystkim, zresztą jestem z natury nieufna, jeśli chodzi o załatwianie czegokolwiek przez internet :wink: i pytanie drugie - kiedy mniej więcej w zeszłym roku zaczęła się rekrutacja elektroniczna? i - to pytanie do pierwszorocznych (mam nadzieję, że nie powtarzam istniejących już wątków) - jaki był minimalny próg punktowy rekrutacji w zeszłym roku? czytałam różne statystyki w gazetach, ale jedna różni się od drugiej, więc wolę skorzystać z bardziej wiarygodnego źródła :D     

looking forward to blablabla :wink:                                                                                                                                                                                                         
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2008, 10:48:43 pm wysłanych przez Martyna Szczepaniak » Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: rekrutacja elektroniczna « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!