Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 08, 2024, 09:06:52 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: rekrutacja raz jeszcze 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: rekrutacja raz jeszcze  (Przeczytany 3386 razy)
Martyna Szczepaniak
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 30, 2008, 03:01:31 pm »

heh, no tak :) współczuję tym wszystkim paniom w sekretariacie, które muszą odpowiadać na pytania niekumatych maturzystów :mrgreen: ale jak im przyniosę osobiście te podania, to chyba mnie nie wyrzucą, co myślicie?  :wink:
Zapisane
Agnieszka Partyka
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 30, 2008, 10:20:26 am »

Z tymi pytaniami proponuje zadzwonic do sekretariatu... Numer na stronie.
Zapisane
Martyna Szczepaniak
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 30, 2008, 09:16:58 am »

I jeszcze dwa pytania: czy liczy się data na stemplu tego podania, czy data dojścia przelewu z opłatą rekrutacyjną? I czy można w ogóle to podanie dostarczyć osobiście jakby co? Prooszę o jakąś odpowiedź :-)
Zapisane
Martyna Szczepaniak
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 29, 2008, 11:40:08 pm »

Po tysięcznym przeczytaniu zasad rekrutacji na UJ już wszystko pomieszało mi się w głowie, więc chciałabym rozwiać swoje wątpliwości :) Czy dobrze zrozumiałam, że oprócz normalnej rejestracji elektronicznej należy jeszcze wydrukować jakiś papier i przesłać go do Krakowa? Co, biorąc pod uwagę szybkość poczty i fakt, że mamy na to w zasadzie cztery dni, nie jest najciekawszą wizją. Bardzo proszę kogoś-kolwiek o wytłumaczenie mi, czy tak rzeczywiście jest, bo zaczynam się stresować, że z niczym nie zdążę :?
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: rekrutacja raz jeszcze « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!