Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 08, 2024, 07:35:04 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: specjalizacje 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: specjalizacje  (Przeczytany 3906 razy)
Karolina Dąbrowska
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 16, 2009, 08:20:27 am »

Z tego co mi wiadomo to ten nowy system 3+2 nie różni się chyba wiele. W każdym razie specjalizację zawsze wybierało się od czwartego roku a pierwsze trzy lata dla wszystkich wyglądały tak samo. Myślę, że to się nie zmieniło, tym bardziej, że na stronie IFA program roku pierwszego i drugiego studiów pierwszego stopnia jest dla wszystkich studentów taki sam. Jednak musiałby się tu wypowiedzieć ktoś kto studiuje nowym systemem.
Zapisane
Splendora
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 15, 2009, 10:31:20 pm »

To chyba niemozliwe, żeby nikt z obecnych nie wiedział, jak dokładnie wyglądają te studia? :o
Zapisane
Splendora
« Odpowiedz #3 : Marzec 29, 2009, 05:19:09 pm »

Dzień dobry, mój pierwszy post ;)

Zastanawia mnie, jak wygląda w ogóle wybór specjalizacji, bo na stronach jest to napisane niejasno. Czy wszyscy studenci filologii angielskiej na studiach pierwszego stopnia idą tym samym tokiem nauczania, czy podział na specjalizacje następuje od razu? Jeśli od razu, to na jakich zasadach? Czy moze przez jakiśokres czasu wszyscy to samo, a po np. pierwszym semestrze wybiera się specjalizację? Albo może wszyscy to samo i specjalizacje różnią się od siebie tylko ilomaś tam godzinami w tygodniu?
Po studiach chciałabym tłumaczyć ogólnie i zastanawiam się, jak to z tym wygląda.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Zapisane
Kasia Szeremeta
« Odpowiedz #2 : Październik 08, 2008, 01:40:35 pm »

Na studiach magisterskich uzupelniajacych zaocznych (a chyba tylko takie beda oferowane w przyszlym roku, powinno sie to zmienic za 2 lata) nie ma specjalizacji tlumaczeniowej,
Zapisane
anya
« Odpowiedz #1 : Październik 08, 2008, 01:15:19 pm »

Witam,
chcialabym w przyszlym roku podjac magisterskie studia uzupelniajace na uniwersytecie jagielonskim i interesuje mnie specjalnosc tlumaczeniowa i na stronie internetowej uniwersytetu znalazlam informacje ze uczelnia oferuje pięć specjalizacji: literatura angielska i amerykańska, językoznawstwo, metodyka nauczania języka angielskiego jako obcego i translatologia, mnie interesuje ta ostatnia ale w kolejnej zakladce juz pisze ze jest tylko 4 specjalizacje: literatura angielska i amerykańska, językoznawstwo oraz metodyka. Nie wiem jak rozumiec ta rozbieznosc. :?
Z gory dziekuje za odpowiedz
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: specjalizacje « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!