Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 08, 2024, 01:26:50 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: studia... 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: studia...  (Przeczytany 2863 razy)
Paulina Ohar
« Odpowiedz #2 : Lipiec 21, 2009, 09:25:41 pm »

Psychologia, filozofia, stylistyka j. polskiego, emisja głosu i tym podobne prowadzone są po polsku. Konserwatoria nie wiem, ale konwersatoria są po angielsku ;) Niektórzy prowadzący używają sporo code switching, a i na zajęciach z tłumaczenia, co oczywiste, pojawia się sporo języka polskiego. Generalnie studia wieczorowe niczym nie różnią się od dziennych, poza sprawami finansowymi, oczywiście.
A jaki poziom języka... hm, dobry dobry bardzo dobry? Ale nie trzeba znać wszystkich trudnych słów ;) Myślę, że jeśli ktoś się tu dostaje, świadczy to o tym, że jego angielski jest na tyle dobry, żeby się utrzymać. Ale jeśli ktoś ma inne doświadczenia, to nie będę się spierać przy swoim zdaniu ;)
Zapisane
sunshine
« Odpowiedz #1 : Lipiec 21, 2009, 02:06:37 pm »

Witam.
Mam pytanie dotyczące studiów wieczorowych. Czy wszystkie wykłady i konserwatoria prowadzone są w języku angielskim ??
Jaki poziom znajomości języka jest konieczny aby na studiach nie miec trudnosci ??
z góry dzięki za odpowiedź :)
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: studia... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!