Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 08, 2024, 04:19:40 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Help me ;-) 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Help me ;-)  (Przeczytany 3146 razy)
elażela
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 09, 2009, 03:39:32 pm »

Ok:) Dziekuje raz jesczze :) ehhh no zobaczymy jak to bedzie w maju.
Zapisane
Joanna Nowak
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 09, 2009, 09:26:45 am »

Ja zdawałam podstawowy, bo nie liczy się ustny do ogólnej punktacji (a przynajmniej do tej pory nie był w ogóle liczony).
Zapisane
elażela
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 08, 2009, 05:45:30 pm »

Dziękuje bardzo za odpowiedź  :) Mam jeszcze takie jedno pytanie; jakie są wymagania co doustnego j.angielskiego? Obowiązuje poziom podstawowy czy rozszerzony?
Zapisane
Anna Marszałek
« Odpowiedz #3 : Sierpień 30, 2009, 07:54:49 pm »

Będąc dosyć świeżo po maturze, mogę odpowiedzieć częściowo na Twoje pytanie:

obowiązkowy jest oczywiście język angielski na poziomie rozszerzonym, a bardzo przydatny jest także rozszerzony język polski. Co do dysortografii- niestety, nie orientuję się.

Oczywiście nie można mieć 100% pewności jak to będzie wyglądać w przyszłym roku. Życzę powodzenia i pozdrawiam :)
Zapisane
Joanna Nowak
« Odpowiedz #2 : Sierpień 29, 2009, 08:23:37 pm »

Szczerze mówiąc, ja już nie łapię jak to jest z tymi przedmiotami ;) Ale jeszcze 2 la ta temu był angielski i drugi przedmiot do wyboru (historia, polski albo drugi język nowożytny).
A co do dysortografii, to nie ma to najmniejszego znaczenia. Nikt na to nie patrzy.
Zapisane
elażela
« Odpowiedz #1 : Sierpień 29, 2009, 10:08:59 am »

Witam wszystkich studentów IFA ;-)
W tym roku będę zdawać maturę i co za tym idzie ubiegać się o przyjęcie na UJ IFA. Mam do was prośbę. Czy ktoś mogłby raz dokładnie napisać, jakie przedmioty rozszerzone są wymagane na maturze? J.angielski, to wiadomo, ale co więcej? J. polski i historia? aha i jeszcze jedno pytanie, czy mając dysortografie sa wogole szanse przyjęcia na te studia?
z góry dziękuje. Pozdrawiam  i życze udanego miesiąca wakacji ;-))
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Help me ;-) « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!