Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 19, 2024, 08:53:44 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Studia w IFA 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Studia w IFA  (Przeczytany 70683 razy)
Admin
Administrator
*
Wiadomości: 558


We all see it. That don't make it real.

« Odpowiedz #223 : Październik 04, 2006, 07:53:36 pm »

Mam takie pytanie: Czy ktoś widział na stronie IFA opis opcji???

http://www.filg.uj.edu.pl/ifa/harmo_fall_2006/2006_fall_opcje.doc
http://www.filg.uj.edu.pl/ifa/harmo_fall_2006/2006_fall_opcje.pdf
Zapisane
Justyna Aptowicz
« Odpowiedz #222 : Październik 04, 2006, 03:40:35 pm »

to opcja zalecana raczej dla III roku kiedy to ma sie juz podstawy m. in. z descriptive i contrastive grammar
Zapisane
Marta Pająk
« Odpowiedz #221 : Październik 04, 2006, 03:23:44 pm »

Mam takie pytanie: Czy ktoś widział na stronie IFA opis opcji??? Czy też jedynym źródłem informacji są opisy na korytarzu?
Będę wdzięczna jesli ktoś kto ma już za sobą opcję: Intro to Syntax  powie mi kilka słów o tym co dzieje się na zajęciach i czy warto pchać się na ta opcję w I semestrze I roku.
Zapisane
Kasia Szeremeta
« Odpowiedz #220 : Wrzesień 29, 2006, 09:56:52 pm »

Czyli juz cos takiego bylo... Z tym, ze w tym roku to nie jest tak zupelnie bez podzialu na grupy. Przypisane jest do jednej konkrretnej, do E i wszystkie inne grupy maja w tym czesie jakies inne zajecia.
Zapisane
Michał Choiński
« Odpowiedz #219 : Wrzesień 29, 2006, 09:18:57 pm »

Bynajmniej, nie jest to nowość! Dwa albo trzy lata temu pojawiła się na harmonogramie zajęć tajemnicza pozycja "Remedial" - również bez podziału na grupy - ale nic wiecej o tym zjawisku powiedzieć nie mogę, bo nie znam nikogo, kto się na owe zajecia wybrał.
Zapisane
Marcelina Trybuła
« Odpowiedz #218 : Wrzesień 29, 2006, 07:49:12 pm »

Nie, nie było czegoś takiego :) W ogóle pierwszy raz widzę coś takiego... Sądzę, że to po prostu  jeden z błędów wkradł się na ten plan.


Chyba że to jakaś nowość wprowadzona w tym roku-żeby już nikt nie gadał, że anglistyka na UJ jest skostniała  8)
Zapisane
Kasia Szeremeta
« Odpowiedz #217 : Wrzesień 29, 2006, 07:36:19 pm »

Czy w zeszlym roku na pierwszym roku w pierwszym semestrze tez byly zajecia "remedial grammar"? Bo w rozpisce z wszystkimi przemiotami takowego nie widzialam. Teraz tej rozpiski i opisow kursow juz nie ma, a przedmiot mnie zaciekawil. I czemu na go w programie tylko jedna grupa? A skoro tak, to na jakiej zasadzie wylawiaja tych, ktorzy go potrzebuja?
Zapisane
Mateusz Urban
« Odpowiedz #216 : Sierpień 30, 2006, 10:21:21 am »

nie mylisz się, jej krzywe spojrzenie wyrażało najwyższy "zachwyt" :wink:

w efekcie podliczyła mi te opcje w jakieś 5 minut, chyba żeby się mnie szybko pozbyć  :mrgreen:
Zapisane
Michał Choiński
« Odpowiedz #215 : Sierpień 25, 2006, 05:03:32 pm »

(sic!) Właśnie sobie przypomniałem, że od dwóch lat nie podliczałem opcji... :mrgreen:
nie przejmuj się, ja opcje z pięciu lat podliczyłem dopiero przed egzaminem magisterskim  :)

Pani Ozga musiała być zachwycona  8)
Zapisane
Mateusz Urban
« Odpowiedz #214 : Sierpień 25, 2006, 12:50:25 pm »

(sic!) Właśnie sobie przypomniałem, że od dwóch lat nie podliczałem opcji... :mrgreen:

nie przejmuj się, ja opcje z pięciu lat podliczyłem dopiero przed egzaminem magisterskim  :)
Zapisane
Michał Choiński
« Odpowiedz #213 : Sierpień 23, 2006, 11:37:07 pm »

A tak to sobie spokojnie studiujemy, zaliczamy, niczego nie sumujemy i wszystko jakoś się zgadza :)
(sic!) Właśnie sobie przypomniałem, że od dwóch lat nie podliczałem opcji... :mrgreen:
Zapisane
Judyta_Rodacka
« Odpowiedz #212 : Sierpień 23, 2006, 09:36:14 pm »

Oj tam, tu sami humaniści, kto by się przejmował jakimiś cyferkami ;) Jakby było coś nie tak to ktoś by powiedział. A tak to sobie spokojnie studiujemy, zaliczamy, niczego nie sumujemy i wszystko jakoś się zgadza :)
Zapisane
Kasia Szeremeta
« Odpowiedz #211 : Sierpień 23, 2006, 08:26:51 pm »

Wlasnie podliczylam sobie punkty za poszczegolne przedmioty na pierwszym roku (zgodnie z tym, co jest wyszczegolnione na stronie IFA) i wyszlo mi, ze bez opcji sie jednka nie obejdzie by uzbierac te 60. Dziekuje za wszystkie rady i wypowiedzi, postaram sie skorzystac :)
Zapisane
Judyta_Rodacka
« Odpowiedz #210 : Sierpień 23, 2006, 01:11:55 pm »

ifa zapewnia wystarczającą ilość rozrywek :lol:

To fakt, ale ja zdołałam chodzić jeszcze na Metodykę Nauczania Języka Polskiego Jako Obcego na polonistyce i jakoś dałam radę. (To pewnie dlatego, że zrezygnowałam z British life ;)
Zapisane
Marek Ciepłowski
« Odpowiedz #209 : Sierpień 23, 2006, 12:21:24 pm »

no jest jeszcze jedno ale: opcje poza ifa (excluding ukochaną amerykanistyke, dostarczycielkę punktów) mogą być raczej trudne do zaliczenia, z duża ilościa materiału, lektur, etc. oczywiscie nie wszystkie, ale na I roku nie ma co sie pakować. ifa zapewnia wystarczającą ilość rozrywek :lol:
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18 Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Studia w IFA « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!