Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 06:16:38 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: na jakich zasadach mozna przepisywac przedmioty ze studiow licencjackich? 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: na jakich zasadach mozna przepisywac przedmioty ze studiow licencjackich?  (Przeczytany 2372 razy)
Katarzyna Zawiła
« Odpowiedz #2 : Maj 24, 2007, 06:05:46 pm »

To już jest chyba zależne od wykładowcy, bo ja na przykład jestem teraz na pierwszym roku magisterskich uzupełniających zaocznych i na licencjacie na innej uczelni miałam łacinę przez rok (zaliczenie + egzamin) i teraz na UJ jestem z łaciny zwolniona. Myślę, że trzeba wpierw porozmawiać z wykładowcą i dojść do jakiegoś porozumienia :)
Pozdrowienia i powodzenia!
Zapisane
iza
« Odpowiedz #1 : Maj 24, 2007, 02:02:27 pm »

Hej!
Jestem na drugim roku studiow zaocznych magisterskich. Na studiach w Rzeszowie (studiowalam Filologię Angielska na Uniwersytecie Rzeszowskim w latach 2002-2005, ukonczylam ten kierunekz tytulem licencjata) na drugim roku mialam przedmiot o nazwie Lexicology and Semantics. Przedmiot trwal caly rok akademicki, w pierwszym semestrze konczyl sie zaliczeniem,w drugim zaliczeniem i egzaminem.Zaliczenia i egzamin zdałam na ocenę 4,0.
Moje pytanie jest nastepujace:  czy wobec faktu iż uczeszczałam na Semantyke (i Leksykologię) w roku 2003/2004 oraz tego iż przedmiot ów zakończyłam egzaminem (mój index do wglądu rzecz jasna) mogłabym miećten przedmiot przepisany i nie zdawać po raz drugi?
Czy ktos ma tego typu doswiadczenia??

Bede wdzieczna za odpowiedz :)

Pozdrowionka!
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: na jakich zasadach mozna przepisywac przedmioty ze studiow licencjackich? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!