Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 02:49:21 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: magistrskie uzupełn. 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: magistrskie uzupełn.  (Przeczytany 4656 razy)
Grzegorz Borzymowski
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 28, 2007, 06:46:29 pm »

Lista wisi w instytucie na Mickiewicza (IV pietro na przeciwko windy :P), zreszta w ERK przez jeden dzien (w niedziele afair) tez byla pelna lista. Ale potem ktos sie zreflektowal i zabral :/.
Zapisane
Didok
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 28, 2007, 09:47:58 am »

czy ktos wie cos na temat aktualnej listy przyjetych?

kiedy ona wreszcie bedzie podana do wiadomosci publicznej??
Zapisane
iwona76
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 12, 2007, 04:10:24 pm »

jesli mozna, to ja bym BARDZO poprosila ten przykladowy test, nie mam kompletnie jak jechac teraz do Krakowa, a pani z biblioteki mowi, ze online wersji nie ma, tylko na miejscu, wiec BARDZO prosze, jesli mozna, ipach@wp.pl bede wdzieczna dozgonnie!
Zapisane
Krzychu
« Odpowiedz #8 : Sierpień 28, 2007, 01:34:43 pm »

Jesli jeszcze nie udalo sie wam zdobyc testów z biblioteki to ja je mam, tylko nie wiemm czy zdaze je zeskanowac i wyslac bo zbieram sie do wyjazdu do Krk.
Pozdr.,
Zapisane
maskon
« Odpowiedz #7 : Sierpień 21, 2007, 09:59:01 pm »

a ja tak z innej beczki 8) czy jest tu moze ktos kto wybiera sie na oboz w Jaworkach w tym roku lub tez byl w latach ubieglych? bede wdzieczna za jakies info bo sama chetnie bym sie wybrala, zastanawiam sie tylko jaka jest szansa spotkania kogos z wydzialu a jeszcze lepiej moze z roku...?  :D
Zapisane
Katarzyna Zawiła
« Odpowiedz #6 : Sierpień 19, 2007, 03:12:56 pm »

Niestety trzeba się liczyć z dużą ilością chętnych i małą ilością miejsc. Nie wiem, czy tym razem jest tak, jak w zeszłym roku, że kandydaci mogą zaznaczyć opcję dzienne i zaoczne(tak na wszelki wypadek), ponieważ egzamin jest taki sam i w tym samym terminie. Z tego co pamiętam w zeszłym roku kandydatów było ok 300, a miejsc jak wiadomo na dzienne 10, a zaoczne 75. Jeśli ktoś ma lepszą pamięć lub nowsze informacje, to sprostujcie :wink: życzę powodzenia!
Zapisane
Bazyliszka
« Odpowiedz #5 : Sierpień 18, 2007, 01:58:49 pm »

Witam:)zauważyłam że koleżanka zapytała o egzamin...ale ja mam pytanie ilu było chetnych i czy trudno się jest dostać i utrzymać na tych studiach, proszę o jak najwiecej info:)

Dziękuje z góry :)
Zapisane
agnieszka andruszczyszyn
« Odpowiedz #4 : Sierpień 13, 2007, 04:04:54 pm »

ja jestem po 1 roku SUM-zaoczne i powiem tak że w zeszlym roku dali calkiem iny exam niz ten o byl 2 lata temu i wszyscy byli w szoku bo nikt o tym nie informowal-nawet na stronce! z tego co "mgliscie" pamietam to trzeba bylo strescic jakis text i byly tez zadania z Use'a -transformacje bodajze, nie wiem tez czy nie bylo zadania na wstawianie wyrazów do textu...kurcze mało pamietam z tego exam poza tym ze byl CALKIEM inny niz ten sprzed 2 lat :?
Zapisane
Justyna
« Odpowiedz #3 : Lipiec 26, 2007, 05:48:08 pm »

Witajcie!
W ubieglym roku ukonczylam studia licencjackie na Uniwersytecie Wroclawskim, a studia magisterskie chcialabym kontynuowac na UJ. Wiem, ze testy z ubieglych lat dostepne sa w bibliotece, ale niestety obecnie biblioteka jest nieczynna z powodu przerwy wakacyjnej. Czy moglibyscie mi udzielic informacji o tym jak wyglada egzamin, jaki jest poziom, przykladowe zadania, a jakich ksiazek mozna sie dobrze przygotowac etc? A moze ktos ma do odsprzedania testy z poprzednich lat? No i ile w tamtym roku bylo kandydatow na jedno miejsce?
Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam
Zapisane
Justyna
« Odpowiedz #2 : Lipiec 26, 2007, 05:24:21 pm »

Czesc! Czy ktos moglby mi udzielic informacji dotyczacej egzaminu wstepnego na studia mgr uzupelniajace dzienne badz tez zaoczne? Wiem, ze testy z ubieglych lat sa dostepne w bibliotece IFA, ale problem w tym, ze biblioteka jest zamknieta z powodu przerwy wakacyjnej. Dzieki wielkie, pozdrawiam
Zapisane
*MN*
« Odpowiedz #1 : Lipiec 23, 2007, 01:42:32 pm »

Czy to prawda, że nie mozna starać sie o przyjęcie na magisterskie uzupełniające, jeżeli po 3 latach studiów miało sie przerwę (nawet tylko roczną)? Byłabym bardzo wdzęczna za informacje na ten temat, pozdrawiam, Natalia
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: magistrskie uzupełn. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!