Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecień 27, 2024, 07:08:34 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: egzamin studia II stopnia 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: egzamin studia II stopnia  (Przeczytany 9638 razy)
Magdalena Figiel
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 09, 2012, 02:58:42 pm »

Witam, również jestem zainteresowany podjęciem studiów II stopnia na UJ. Chciałem zapytać, czy po skończeniu tego kierunku będzie łatwo znaleźć pracę, czy trzeba później korzystać z takich jednostek edukacyjnych jak Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych
A od kiedy to w ogóle studia mają coś wspólnego z pracą?
Zapisane
Tomasz Grzybek
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 07, 2012, 10:09:46 am »

Witam, również jestem zainteresowany podjęciem studiów II stopnia na UJ. Chciałem zapytać, czy po skończeniu tego kierunku będzie łatwo znaleźć pracę, czy trzeba później korzystać z takich jednostek edukacyjnych jak Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych
Zapisane
Tomek Krawczyk
« Odpowiedz #10 : Lipiec 17, 2012, 07:35:24 pm »

Ja dzwoniłem do sekretariatu IFA i dowiedziałem się, że egzamin ma być dla wszystkich specjalności taki sam: test diagnostyczny ze znajomości języka angielskiego.
Zapisane
maronka
« Odpowiedz #9 : Lipiec 13, 2012, 08:15:55 am »

Hej,

Jedyne czego udało mi się dowiedzieć, to to że egzaminy wstępne mają być ze specjalności. I też słyszałam, że testy z poprzednich lat są gdzieś dostępne, ale w bibliotece IFA uzyskałam info, że niestety jest to niemożliwe.
Zapisane
AniaRudawska
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 26, 2012, 12:01:32 pm »

Odgrzewam wątek.

Czy ktoś posiada jakiekolwiek informacje dotyczące egzaminu wstępnego? Czy jest szansa że gdzieś w bibliotece można znaleźć testy z poprzednich lat?
Zapisane
betiszka
« Odpowiedz #7 : Luty 16, 2011, 06:24:36 pm »

Na stronce dotyczącej rekrutacji jest wiadomość, że liczy się  ocena z dyplomu (20%) i ocena z testu pisemnego ( aż 80%). Chciałam zapytać jak wyglądał ten test ponieważ kończę filologię polską i musiałabym nadrobić zaległości z angielskiego :)
Zapisane
Tomek Popczyk
« Odpowiedz #6 : Luty 16, 2011, 03:31:00 pm »

Nie było egzaminu na poszczególne specjalizacje. Kryterium naboru był tylko wynik ze studiów pierwszego stopnia i jakiś taki nieco dziwny teścik z reading comprehension (taka sama wersja dla wszystkich kandydatów, niezależnie od specjalności, etc).
Zapisane
betiszka
« Odpowiedz #5 : Luty 15, 2011, 05:51:18 pm »

Bardzo proszę o informację jak wyglądał egzamin na studia II stopnia specjalizacja; literaturoznawstwo brytyjskie i amerykańskie.
Zapisane
Kornelia Wicherek
« Odpowiedz #4 : Lipiec 27, 2010, 10:16:24 am »

No i już po... Jak wam poszło? Jak się podobał egzamin?

nie warto się przejmować, był mało ważny...

Zapisane
Anna Skwarek
« Odpowiedz #3 : Lipiec 20, 2010, 09:00:01 pm »

No i już po... Jak wam poszło? Jak się podobał egzamin?
Zapisane
Dorota Malina
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 24, 2010, 03:53:52 pm »

Właściwie to nie wiadomo nic, oprócz tego, że egzamin jest 19 lipca. Judging by egzamin licencjacki, szczegóły pewnie poznamy wtedy.
Zapisane
tolhith
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 24, 2010, 03:17:44 pm »

Hej ;)
Nie jestem z Krakowa, a chciałabym dowiedzieć się jak może wyglądać egzamin wstępny na anglistykę 2 stopnia? Słyszałam, że w tym roku będzie przeprowadzany po raz pierwszy, ale może ktoś ze studentów zna jakieś szczegóły? Bardzo proszę o pomoc.
Marta
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: egzamin studia II stopnia « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!