Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecień 27, 2024, 07:35:03 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Kto studiuje język angielski i niemiecki? 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Kto studiuje język angielski i niemiecki?  (Przeczytany 4402 razy)
Aleksandra
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 26, 2011, 09:21:37 pm »

Hej;) w tym roku zaczynam studia na ww kierunku i mam kilka pytań odnoście organizacji studiów i  USOS...
Czy ktoś mógłby mi udzielic informacji na jakie zajęcia muszę się sama zarejestrować? Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji; dowiadywałam sie dzwoniąc do sekretariatu mojego kierunku, że na przedmioty filologiczne jestem zarejstrowana automatycznie, ale że prawdopodobnie już na np. psychologię muszę zarejstrować się sama. Jeśli tak, to w jaki sposób mam to zrobić? gdzie? ani w aktualnościach USOS - które śledzę na bieżąco - ani na moim koncie nie znalazłam żadnych informacji... Pani z którą rozmawiałam też nie potrafiła mi niestety dać konkretnych wskazówek :/ Boję się, że przegapię jakieś terminy zapisów.. Może to ja nie potrafię sie jeszcze w tym odnaleźć i źle szukam?
Będę wdzięczna za jakieś informacje/instrukcje ;)
Zapisane
Lydia Machova
« Odpowiedz #1 : Styczeń 03, 2011, 12:39:26 pm »

Cześć! Jestem Lydia ze Słowacja i od września chciałabym spędzić jeden semester na UJ na studiach stacjonarnych II. stopnia. Teraz w styczniu muszę kontaktować uniwersytet i wybrać zajęcia, ale nie znam, jak to u was działa i nie rozumiem wszystko na stronie internetowej. Mam kilka pytań, więc szukam tu kogoś, kto studiuje język angielski i niemiecki (albo przynajmniej jeden z nich), żeby mi trochę pomógł. Czy się znajdzie ktoś miły kto mi napisze na lydia.machova@gmail.com?
Dziękuję bardzo!!!
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Kto studiuje język angielski i niemiecki? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!