Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecień 27, 2024, 01:34:45 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Filologia Angielska 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Filologia Angielska  (Przeczytany 5048 razy)
Paulina Stawiany
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 27, 2011, 11:12:57 pm »

I rok:
WF, łacina, pani Kama - pl
wszo inne  - eng

II rok:
emisja głosu - pl
lektorat z jęz. obcego w tymże lub mischung z pl

III rok:
filozofia, psychologia - pl
pewien przedmiot - diabli wiedzą...
wszo inne - eng

Wykłady: Na początku jest zawierucha z akcentami i morfemami (tzw. "jak się to pisze???"), ale potem już z górki.
Zapisane
Natalia Skowronek
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 10, 2011, 07:44:54 pm »

Na każdej uczelni? To myszka w dłoń,wpisujesz w Google każdą uczelnię która Cię interesuje i wyszukujesz co trzeba.. Lub kup informator Perspektyw na ten rok szkolny (w każdym Empiku jest)i wyszukaj kryteria..
Ja swoich studiów jeszcze nie zaczęłam,ale wiem że tu na 1 roku wszystko oprócz łaciny i WF jest po angielsku. Jak jest potem to nie wiem,najpierw muszę tam dotrzeć ;) Zakładam jednak że podobnie,czyli wszystkie przedmioty filologiczne są po angielsku,ta niekierunkowa reszta jak psychologia itp. po polsku.
Jak jest tu na UJ,nie wiem.Dowiem się za 3 tygodnie.Ale zapewne trudno bo wykładowcy jednak wymagają od nas dobrej znajomości języka już na starcie i umiejętności notowania po angielsku,wypowiadania się na specjalistyczne tematy..
I raczej trudno się dostać,20 osób na miejsce to jednak coś.
I co znaczy że jesteś bardzo dobra? Masz na to potwierdzenie w postaci egzaminu/certyfikatu/sporej ilości czasu za granicą czy ty uważasz się za taką? Jak chcesz być spokojna o dostanie się to możesz wziąć jakieś korki,ale chyba nie są Ci niezbędne skoro jesteś bardzo dobra..
Zapisane
milkaa
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 06, 2011, 04:19:11 pm »

chciałabym dowiedzieć sie wszystkiego o tym kierunku na każdej z uczelnii. Jak jest, czy wszystkie wykłady są w języku angielskim, czy trudno sie dostać . nie wiem czy mam brać korki i sie douczyć czy nie bo z angielskiego jestem b dobra
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Filologia Angielska « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!