Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecień 27, 2024, 08:27:19 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Opcje 2011 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Opcje 2011  (Przeczytany 3625 razy)
Marta Osiecka
« Odpowiedz #4 : Październik 02, 2011, 04:19:26 pm »

W zeszłym roku mogliśmy wybierać jakie tylko chcieliśmy i mam nadzieję, że w tym roku też tak będzie. Można też wybierać opcje spoza IFA, o ile zgadzają się mniej więcej z zainteresowaniami i tematem pracy. Po zapisaniu się na opcje zdajemy raport, kto na jaką się zapisał, do opiekuna specjalizacji. Zwykle opiekun akceptuje wybór, chyba, że ktoś z anglistyki wybierze opcję "lepienie garnków z gliny", czy coś podobnie niepraktycznego. Na cały cykl studiów magisterskich trzeba zrobić 7 opcji (czyli 21 pkt), ale na pierwszym roku trzeba zrobić co najmniej 4. Jeśli zrobisz więcej, punkty automatycznie przechodzą na następny rok.
Zapisane
lena
« Odpowiedz #3 : Październik 01, 2011, 01:32:13 pm »

jestem calkowicie zielona w temacie, zaczynam wlasnie 1 rok magisterki na przekladoznawstwie i kompletnie nie czaje o co chodzi z tymi opcjami 3.10.11 mamy wybrac a ja nie wiem co i ile i czy moge wybierac przedmioty zwiazane z literatura?? bo na wykazie opcji sa. nie ma oddzielnie opcji dla kazdego kierunku tylko wszystko napierdzielone w jednym skad mam wiedziec jakie moge wybrac a jakich nie. prosze zeby ktos to ladnie wytlumaczyl a nie tak jak jest na stronie bo nic mi to nie mowi.
Zapisane
Beata Solarz
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 30, 2011, 05:26:34 pm »

Mam pytanie, czy na I roku studiów niestacjonarnych  opcje trwają cały rok czy tylko semestr?? Tzn. czy teraz mogę sobie wybrać jedną programową i zaliczyć ją po pierwszym semestrze, a dugą wybrać na II semestr i zaliczyć ja w sesji letniej ?? .
 Gdzie jest lista tych opcji dowolnych, jak je wybierać ??
Zapisane
Amelia
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 30, 2011, 05:00:43 pm »

Mam pytanie odnośnie opcji na I roku magisterki. Czy dotyczą one studentów wszystkich specjalizacji czy tylko językoznawstwa? Ile opcji trzeba wybrać?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :)
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Opcje 2011 « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!