Forum IFA UJ
Witamy na Forum IFA. . Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecień 27, 2024, 09:03:00 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
W związku z wyczerpaniem się pierwotnej formuły FORUM, rejestracja dla nowych użytkowników została
wyłączona


21502 wiadomości w 838 wątków wysłanych przez 1 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Admin
* Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Drugi język 0 użytkowników i 1 przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Drugi język  (Przeczytany 3300 razy)
Kasia
« Odpowiedz #4 : Luty 20, 2013, 10:02:57 am »

a ja mam pytanie o poziom na jakim rozpoczyna się lektorat na I roku studiow II stopnia (niestacjonarnych)? Czy jest to poziom B2?
Zapisane
Joanna Grzesiak
« Odpowiedz #3 : Luty 17, 2013, 02:30:30 pm »

Jeśli chciałabyś uczyć się innego języka, musisz złożyć podanie w sekretariacie i jakoś to uzasadnić, np. kontynuujesz język z liceum. Drugi język zaczyna się na drugim roku, więc w ciągu pierwszego roku lepiej chodzić na jakiś kurs żeby nie wyjść z wprawy ;)
Zapisane
Paulina Knap
« Odpowiedz #2 : Luty 17, 2013, 12:41:49 pm »

Tak, jest na pewno francuski, tylko nie jest on uwzględniony w planie nigdy, nie wiem dlaczego. Inne języki chyba też są, chociaż nie jestem tego do końca pewna. Tylko trzeba pamietać, żeby zapisać się na język, który ma się już dość dobrze opanowany, ponieważ po dwóch latach jest egzamin na poziomie B1.
Zapisane
Karina
« Odpowiedz #1 : Luty 15, 2013, 01:56:57 pm »

Witam, zastanawiam się właśnie nad wyborem kierunku i mam pytanie do studentów anglistyki, mianowicie czy w trakcie studiów są zajęcia z jakiegoś drugiego języka nowożytnego? Na planach zajęc znalazłam tylko niemiecki, a czy jest możliwość wyboru np. francuskiego?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum IFA UJ  |  Kandydaci i Zainteresowani  |  Access Road  |  Wątek: Drugi język « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!