lis 17

Pracownia 910 została wyposażona w nowoczesny system firmy SANAKO (model LAB100), który obecnie jest zainstalowany równolegle z istniejącym dotychczas rozwiązaniem firmy Auditec.
W ramce w prawej części ekranu znajdują się dwa pliki PDF z instrukcjami obsługi modułów wchodzących w skład pracowni.

Cykl szkolenia (w sumie trzy spotkania) z obsługi nowego sprzętu i oprogramowania planowany jest w okresie do 15 grudnia 2009. Pierwsza część cyklu szkoleniowego (ok. 5 godzin), zapoznająca z funkcjami i działaniem systemu SANAKO LAB 100, odbędzie się w dniu 23 listopada 2009 od godz. 15:00 w Pracowni „Optyka” (s. 910). Pracownicy skierowani na szkolenie winni zapoznać się wcześniej ze wspomnianymi w poprzednim akapicie materiałami informacyjnymi SANAKO LAB 100.

Druga część cyklu szkoleniowego będzie poświęcona różnorodnym zadaniom komunikacyjnym, których wykonywanie umożliwia nowa pracownia. W czasie ostatniego spotkania będzie okazja do przećwiczenia nabytych umiejętności także na podstawie własnych materiałów i wyjaśniania powstałych wątpliwości, prawdopodobnie już także zapoznania się z działaniem tablicy interaktywnej, która wejdzie w skład wyposażenia pracowni. Terminy drugiego i trzeciego spotkania zostaną uzgodnione z uczestnikami szkolenia na pierwszym spotkaniu.

Autor Łukasz BieńkowskiOdpowiedz

Musisz się  zalogować żeby skomentować ten post.