wrz 19
Szanowni Państwo!
W związku z licznymi zapytaniami z Państwa strony o możliwość przyjrzenia się sprzętowi w pracowni 117, porozumiałam się z panem Robertem Kofinem i wspólnie ustaliliśmy termin takiego szkolenia na najbliższy czwartek i piątek, tj. 20-21 września. Kolejny, ostatni tydzień września pozostanie tym samym wolny i będą Państwo mogli wykorzystać go na indywidualne testowanie urządzeń, według własnych potrzeb.
Szkolenie będzie zaczynać się, tak w czwartek jak i w piątek, o 9:30 i potrwa ok. 2-3 godziny (w zależności od Państwa potrzeb). W czwartek zaznajomimy Państwa z podstawami obsługi sprzętu, w piątek spróbujemy przetestować w sposób praktyczny różne opcje przydatne w dydaktyce.
Zapraszamy wszystkie osoby, które będą pracować w laboratorium po raz pierwszy, ale również tych, którzy chcieliby nieco „odkurzyć” posiadaną już wiedzę – i przy okazji podzielić się swymi doświadczeniami z resztą uczestników.
Bardzo prosiłabym o zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu drogą mailową -do niczego to nie zobowiązuje, nie ma też limitu miejsc i można przyjść nie zgłosiwszy uprzednio takiej chęci, jeśli jednak do środy wieczorem nie dostanę od nikogo z Państwa potwierdzenia, to będę rozumiała to w ten sposób, że deklarowane wcześniej zainteresowanie wygasło lub mają już Państwo na te dni jakieś inne plany, i w takiej sytuacji szkolenie odwołam.
Łączę wyrazy szacunku,
Ewa Palka

Autor Robert Kofin

Musisz się  zalogować żeby skomentować ten post.