paź 13

W bieżącym tygodniu trwają ostatnie prace instalacyjne w pracowni 510. Poniżej można oglądać stan z weekendu (zamontowane stanowiska komputerowe, jeszcze nieuporządkowane kable); przepraszam za jakość zdjęć wykonanych telefonem komórkowym. Obecnie czekamy na instalację oprogramowania oraz montaż sprzętu audio-video.

W najbliższy czwartek 16 października w godzinach 16:30 – 19:30 odbędzie się szkolenie osób prowadzących zajęcia w laboratorium oraz (w miarę wolnych miejsc) osób zainteresowanych nim przyszłości. Po tym spotkaniu (od piątku) pracownia zostanie udostępniona zgodnie z harmonogramem.

Aby czwartkowe spotkanie przebiegło jak najbardziej sprawnie gorąco zachęcam do zapoznania się z dokumentacją (odsyłacze w prawej części strony internetowej).

Istnieje możliwość zapoznania się z pracownią we czwartek nieco wcześniej (dokładną godzinę będzie uzależniona od postępu prac, aczkolwiek zakładam, że w ostatni dzień będą to tylko prace kosmetyczno-porządkowe). Wiem także, że niektórzy planują spotkać się tutaj w weekend…


Autor Łukasz BieńkowskiOdpowiedz

Musisz się  zalogować żeby skomentować ten post.